صفحه اصلی » اقتصادی » پنج هزار و 450 میلیارد ریال سهم استان اصفهان برای تکمیل پروژه های نیمه تمام

پنج هزار و 450 میلیارد ریال سهم استان اصفهان برای تکمیل پروژه های نیمه تمام

همزمان با سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به اصفهان‏ پنج هزار و 450 میلیارد ریال برای تکمیل پروژه های این استان اختصاص یافت.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۶ - جمعه ۱۴۰۰/۰۳/۷

به گزارش صاحب نیوز؛  محمدباقر نوبخت شامگاه پنج شنبه در جلسه ای با مسئولان این استان به وضعیت این استان اشاره و اظهارکرد: اصفهان از جنبه های مهم اقتصادی و فرهنگی مهم و دارای شرایط ویژه مدیریتی است.
وی بیان داشت: برون رفت از مشکلات این استان مثل انتقال آب، تکمیل پروژه های نیمه تمام و کمک به رفع نیازهای دیگر مثل راه سازی اعتباراتی اختصاص می یابد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه به اصفهان ادامه داد:‏ پنج هزار و 450 میلیارد ریال برای تکمیل پروژه های این استان اختصاص می یابد که تکمیل پروژه گنار گذر شرق اصفهان جز اولویت ها است.
وی با بیان اینکه تدوین برنامه چشم انداز برای کشور تا افق 2024 در سازمان برنامه و بودجه تدوین شده‏، تصریح کرد: در این برنامه نیازها و راهکار و برنامه های مورد نیاز هر منطقه پیش بینی و ارائه شده که نسخه از سند آمایش تقدیم مقام معظم رهبری شده است.
نوبخت ادامه داد: دولتی سعی و تلاش برای تکمیل پروژه های نیمه تمام دارد که این اتفاق تا پایان کار دولت دوازدهم انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه تکمیل مسکن محرومین از جمله این طرح ها است، خاطرنشان کرد: بیش از 60 هزار واحد آن آماده شده و مابقی نیز تکیمل و تحویل متقاضیان می شود.
بهره برداری از ساختمان جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان در خصوص این ساختمان گفت:‌ ساختمان اداری این سازمان در زمینی با وسعت بیش از چهار هزار مترمربع و در چهار طبقه احداث شده است.
نعمت الله اکبری افزود: برای اجرای این پروژه 230 میلیارد ریال هزینه صرف شده است.

بهره برداری از سالن ولایت دانشگاه اصفهان
‌ احداث سالن ورزشی دانشگاه اصفهان با هزینه ای بالغ بر 330 میلیارد ریال از دیگر پروژه های مورد بهره برداری بود که به دلیل عدم اختصاص اعتبار فرآیند احداث این پروژه بسیاری طولانی شده بود.
در ادامه سفر رئیس سازمان برنامه بودجه به استان اصفهان بازدید از مترو اصفهان‏، طرح آبرسانی و کنار گذر شرق اصفهان انجام شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد