صفحه اصلی » مقاومت » تنها راه علاج درد های مزمن کشور شرکت در انتخابات است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان:

تنها راه علاج درد های مزمن کشور شرکت در انتخابات است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان در جمع طلاب، نخبگان و معتمدان شهرستان سمیرم گفت: انقلاب اسلامی و کشور ما در مقابل یک دشمن قوی قرار گرفته که سالها از انواع نیرنگ ها وخدعه ها علیه ما استفاده کرده و ما نیز برای مقابله با این دشمن خبیث چاره ای جز قوی شدن نداریم .

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۱ - شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام رحمت الله  صادقی با بیان اینکه یکی از مهم ترین مؤلفه های قدرت رهبری الهی، قدرتمند، شجاع، باتدبیر و مردمی است گفت ما از این نعمت به لطف الهی چه در زمان امام راحل (ره) و چه در زمان مقام معظم رهبری بهره مند بوده و هستیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان دومین مولفه قدرت در نظام اسلامی و هر حکومتی را مدیران و فرماندهان آن نظام دانست و تاکید کرد: اگر فرماندهان و مدیران یک حکومت گوش به فرمان آن رهبر الهی و قدرتمند باشند حرکت آن نظام رو به جلو خواهد بود.

وی سومین مولفه برای اقتدار یک نظام را مردم و امت دانست و تاکید کرد: اگر در یک جامعه ای مردم از پیروی رهبر الهی سرباز زدند حتی اگر رهبری آن جامعه امیر المومنین علیه السلام باشد جامعه اسلامی متوقف می شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)با اشاره به وقایع تاریخی در زمان امام حسن علیه السلام یادآور شد : امام حسن مجتبی علیه السلام در نخیله با سپاه چهل هزار نفری داشت دودمان بنی امیه را به باد می داد اما با خیانت فرماندهان و مدیران کار به جایی رسید که سپاه امام از هم پاشید و حتی امام را ترور کردند.

وی با بیان اینکه دشمنان چون می دانند مردم سالاری دینی در نظام ما حاکم است به دنبال نفوذ از طریق انتخابات بودند تا انقلاب اسلامی را استحاله کنند اما ما باید با روشنگری آگاهی ها را افزایش بدهیم .

حجت الاسلام صادقی گفت: آیا اگر فردی از عزیزان ما دچار بیماری سختی بود او را رها می کنیم تا بمیرد یا اینکه هر تلاشی میکنیم تا او بهبود یابد.

وی افزود: حال که کشور عزیز ما به واسطه ضعف های مدیریتی دچار گرفتاری شده باید به دنبال درمان آن باشیم نه اینکه بی تفاوت باشیم تا کشور آسیب ببیند.

رحمت الله صادقی گفت: دشمنان از طریق رسانه های خود و فضای مجازی به دنبال ناامید کردن مردم هستند و القا می کنند که شرکت در انتخابات تاثیری ندارد اما اگر کشور خود را دوست داریم باید بدانیم که تنها راه علاج درد های مزمن کشور حضور موثر در انتخابات است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که انتخابات را لیلقه القدر انقلاب اسلامی می دانند گفت : همانگونه که در شب قدر مقدرات یک سال انسان رقم می خورد در انتخابات مقدرات هشت سال و یا چهار سال کشور رقم می خورد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اصفهان با بیان اینکه اگر می خواهیم موتور محرکه انقلاب اسلامی پر شتاب حرکت کند باید در انتخابات شرکت کنیم گفت: شرکت نکردن در انتخابات هیچ سودی ندارد جز اینکه دشمنان را خوشحال میکند و زمینه را برای فشار بیشتر به کشور و مردم افزایش می دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد