صفحه اصلی » استان اصفهان » برگزاری دوره فن مناظره سیاسی در حوزه علمیه اصفهان

برگزاری دوره فن مناظره سیاسی در حوزه علمیه اصفهان

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان از برگزاری دوره مجازی فن مناظره سیاسی و کیفیت و جزییات دوره خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۱ - شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۸

حجت الاسلام مجتبی امیریان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز پیرامون دوره فن مناظره سیاسی در حوزه علمیه استان اصفهان، گفت: این دوره به صورت مجازی و در هفت جلسه تصویری و در مدت زمان چهار ساعت ارائه می شود و ضمناً فایل های کمک آموزشی نیز به داوطلبین عرضه می شود.

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان در مورد اهداف این دوره اظهار کرد: این دوره با هدف پاسخگویی به سؤالات متداول مردم نسبت به نظام و پاسخگویی به شبهات در نظر گرفته شده است و همچنین نحوه پاسخگویی به شبهات در مواجهه با منتقدین به نظام را تعلیم می دهد.

وی درباره سرفصل های دوره ابراز کرد: روش بحث با مخالفین دین و نظام، مخالفی که حالت هجومی دارد و فقط حرف خودش را می زند، چگونه بر حوزه اندیشه مخالفین اثر مثبت بگذاریم، کدام رفتار ما می تواند در مخاطب تأثیر مثبت بگذارد، چگونه مغالطات دیگران را متوجه شوم و چطور جواب دهم و چگونه با مخالفین متفاوت در شرایط متفاوتمناظره کنیم از جمله سرفصل هایی هستند که در این دوره تدریس می شوند.

حجت الاسلام امیریان در مورد زمان برگزاری دوره گفت: این دوره از ششم تا بیست و پنجم خرداد در پیام رسان ایرانی ایتا و سروش برگزار و آزمون دوره روز 26 خرداد به صورت آنلاین برگزار می شود و منتخبین دوره مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور را دریافت می نمایند.

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان درباره کیفیت تدریس در این دوره اظهار کرد: این دوره توسط حجت الاسلام والمسلمین علی عابدی تدریس می شود و  به نوعی کاری مشترک از مؤسسه امیر بیان و مؤسسه حیات طیبه اصفهان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد