صفحه اصلی » سیاسی » اختصاصی| صحبت های اخیر سردار قاآنی لرزه بر تن صهیونیستی ها انداخت/ رسانه های عبری پیرامون پیام فرمانده سپاه قدس چه نوشتند؟

پیام خروج اشغالگران از سرزمین فلسطین در قلب سرزمین های اشغالی؛

اختصاصی| صحبت های اخیر سردار قاآنی لرزه بر تن صهیونیستی ها انداخت/ رسانه های عبری پیرامون پیام فرمانده سپاه قدس چه نوشتند؟

رسانه های عبری رژیم صهیونیستی نوشتند: فرمانده سپاه قدس می گوید قبل از اینکه خانه هایی که در اروپا و کشورهای دیگر فروخته و به فلسطین آمده اید، گرانتر شود، به خانه هایتان بازگردید.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۳ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۹

به گزارش صاحب نیوز؛، موج رسانه ای سخنان سردار اسماعیل قاآنی فرمانده سپاه قدس با عنوان  فرمانده سپاه قدس تهدید میکند در رسانه های صهیونیستی در حال بازتاب است.

شبکه خبری ynet نوشت : «اسماعیل قاآنی تهدید می کند که اسرائیل سقوط خواهد کرد و فلسطینی ها به زودی بر کل کشور حکومت خواهند کرد: “حماس می توانست به زیرساخت های حیاتی حمله کند ، اما چون میدانست بزودی آنها را کنترل و از آن استفاده می کند  ازین کار خود داری کرد. رژیم صهیونیستی در حال فروپاشی است ، رژیم های عربی حاشیه خلیج فارس همراه با این رژیم در شرف سقوط هستند»

یکی دیگر از خبرگزاری های اسرائیلی نوشت:  «جانشین قاسم سلیمانی تهدید کرد؛ فرمانده نیروی قدس: ما به اسرائیلیها پیشنهاد می دهیم خانه هایی را که در اروپا فروخته اند ، قبل از گران شدن خریداری کنند.

بیش از سه‌هزار موشکی که از سمت مقاومت به سرزمین‌های اشغالی شلیک شد، در فلسطین تولید شده است. رژیم صهیونیستی باید به فکر ترک فلسطین باشد. دیدیم که غزه با وجود آنکه 15 سال است در تحریم قرار دارد، چگونه مردانه از همه سرزمین فلسطین دفاع می‌کند.

در سه روز اول نبرد فلسطینیان با رژیم صهیونیستی به‌اندازه تمام جنگ 22روزه موشک به‌سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک کردیم که این اقتدار جبهه مقاومت است و معنی فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند «دست این بچه‌ها را حاج قاسم پُر کرد» و این دست پر در این جنگ 12روزه خودش را نشان داد.

از امروز به بعد پیام مقاومت به فرزندان فلسطینی این است که برنامه‌ریزی‌هایتان باید برای اداره کل فلسطین باشد و بدون شک و تردید رژیم صهیونیستی باید به زمانی فکر کند که این سرزمین دیگر در کنترل و اختیار آنها نیست.

سنگین‌ترین گلوله‌های مقاومت فلسطین، آخرین گلوله‌هایی بود که به سرزمین‌های اشغالی زده شد که این نشان‌ از قدرت، قوت و تعریف درست مقاومت است.

مقاومت فلسطین به‌گونه‌ای عمل کرد که از روز اول رژیم صهیونیستی ملتمسانه از کشورهای واسطه می‌خواست که تماس بگیرند و فشار بیاورند تا بچه‌های فلسطینی جنگ را متوقف کنند و این بچه‌های مقتدر شروطشان را بیان کردند و در صورت پذیرش شروط، حاضر به آتش‌بس بودند و تا زمانی که این شروط خود را به طرف صهیونیستی تحمیل نکردند، دست از جنگ برنداشتند.»

شبکه  (ان 12) هم نوشت : «ایران ، پیروزی های حماس را مورد استقبال قرارمی دهد و تهدید می‌کند: “بگذارید صهیونیست ها به خانه هایی که در اروپا و آمریکا فروخته اند برگردند”

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در مراسمی به یاد معاون خود که ماه گذشته درگذشت صحبت کرد و به “پیروزی” در جنگ در غزه افتخار کرد. نزدیک شدن به فروپاشی اسرائیل را وعده داد.»

رادیو ارتش اسرائیل در توییتر نوشت:

»اسماعیل قاآنی ، فرمانده نیروی قدس ایران ، تهدید می کند: “به همه صهیونیست هایی که خانه های خود را در اروپا و آمریکا فروخته اند پیشنهاد دهید که قبل از گران شدن آنها برای ساخت خانه های خود به آنجا برگردند.”  وی در سخنرانی خود ادعا کرد که فلسطینی ها در طول جنگ غزه از حمله به زیرساخت ها در اسرائیل خودداری می کنند ، “با این درک که در آینده نزدیک آنها را کنترل خواهند کرد.»

ترجمه عبری از مطهره مهدی پسند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد