صفحه اصلی » سیاسی » ۳۴۵۳ شعبه اخذ رای در استان اصفهان تعیین شد

۳۴۵۳ شعبه اخذ رای در استان اصفهان تعیین شد

دبیر ستاد انتخابات اصفهان گفت: سه هزار و ۴۵۳ شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات بیست و هشتم خرداد امسال در این استان تعیین شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۲ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛علی اصغر رفیعی نژاد در جلسه ستاد انتخابات با بیان اینکه سه هزار و ۴۵۳ شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات بیست و هشتم خرداد امسال در این استان تعیین شد، اظهارکرد : از این تعداد شعبه، سه هزار و ۱۰۱ شعبه ثابت و یکهزار و هفت شعبه روستایی پیش بینی شده است

دبیر ستاد انتخابات اصفهان ادامه داد: بیشترین تعداد شعبه های اخذ رای در شهرستان اصفهان با یکهزار و ۱۱۲ شعبه است.

وی اظهار کرد: امروز در بیستمین جلسه ستاد انتخابات استان که در استانداری اصفهان برگزار شد، گزارشی از نحوه توزیع تعرفه های روز انتخابات و توزیع آن در ۲۴ شهرستان استان ، ارایه و تعداد شعبه های اخذ رای تعیین شد.

 رفیعی نژاد با بیان اینکه انتخابات الکترونیکی فقط در ۲ شهر اصفهان و شاهین شهر برگزار می شود، خاطرنشان کرد: انتخابات الکترونیکی فقط برای ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد انتخابات اصفهان با اشاره به اینکه تبلیغات انتخاباتی از ۲۰ خرداد آغاز می شود، اضافه کرد: از نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها می‌خواهیم در زمان مقرر و با حفظ شئونات اخلاقی و قانونی تبلیغات انجام دهند و نکات بهداشتی که از سوی ستاد انتخابات اعلام می شود را رعایت کنند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا، اولین میان‌دوره یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دومین میان‌دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

حدود سه میلیون و ۶۴۴ هزار نفر از جمعیت بیش از پنج میلیون نفری استان اصفهان در انتخابات ۱۴۰۰ واجد شرایط رای دادن هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد