صفحه اصلی » سیاسی » خبرسازی‌ها درباره ستاد رئیسی فاقد اعتبار است

سخنگوی شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی:

خبرسازی‌ها درباره ستاد رئیسی فاقد اعتبار است

سخنگوی شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی تصریح کرد: در موضوع ساماندهی اقشار حامی وی این نامزد انتخاباتی، مدل شورای هماهنگی هر قشر تکرار شده است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۵ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ «مهدی دوستی» در اولین اظهار نظر خود پس از انتصاب به این سمت، برخی خبرسازی‌ها در روزهای اخبر درباره برخی انتصابات در ستاد سید ابراهیم رئیسی را فاقد اعتبار دانست و گفت: آنچنان که آیت‌الله رئیسی در روز ثبت نام مطرح کردند، وی در ایام انتخابات برنامه‌ای برای تاسیس ستاد انتخاباتی نداشته و بر همین اساس اخبار مربوط به انتصابات در ستادهای ایشان فاقد اعتبار است.

سخنگوی شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید آیت‌الله رئیسی با اشاره به تشکیل شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی در روزهای گذشته، تاکید کرد: در روزهای اخیر، با دستور آیت‌الله رئیسی، برای ایجاد هماهنگی نسبی در بین ستادهای خودجوش شکل گرفته در سطح کشور، این شورا مسئول ایجاد هماهنگی و ساماندهی کلی بین این ستادها شده است و به همین منظور در تهران و نیز استان‌ها «شورای هماهنگی» با عضویت مسئولین هرکدام از ستادهای مردمی تشکیل گردیده است.

وی گفت: ستادهای وابسته به هرکدام از نامزدهای محترم ریاست جمهوری که به نحوی اعلام انصراف نموده و هم اکنون به حمایت از آیت‌الله اقدام کرده‌اند، نیز عضو «شوراهای هماهنگی» در تهران و استان‌ها می‌باشند.

دوستی با اشاره به انتشار برخی اخبار مبنی بر برخی انتصابات در ستاد آیت‌الله رئیسی در روزهای اخیر تصریح کرد: از آنجا که ستاد واحدی برای حمایت از آیت‌الله رئیسی شکل نگرفته است، در موضوع ساماندهی اقشار حامی وی نیز، مدل شورای هماهنگی هر قشر تکرار شده و اساسا برای هیچ کمیته‌ای مسئول خاص از جانب آیت‌الله رئیسی تعیین نشده و آنچه در رسانه‌ها منتشر شده، فاقد واقعیت است.

وی تاکید کرد: با این حال همه ستادهای خودجوش مردمی، مکلف شده‌اند با توجه به سیاست‌های اعلامی آیت‌الله رئیسی ضمن استقبال از ابراز لطف و حمایت گسترده اقشار مختلف با گرایش‌های مختلف سیاسی در سراسر کشور برای تحقق مشارکت حداکثری، زمینه فعالیت وی را فراهم نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد