صفحه اصلی » اجتماعی » صدور مجوز موافقت اصولی مجتمع گردشگری کوچری گلپایگان

صدور مجوز موافقت اصولی مجتمع گردشگری کوچری گلپایگان

رییس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گلپایگان از صدور مجوز موافقت اصولی مجتمع گردشگری کوچری در این شهرستان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۴۷ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ مصطفی‌قانونی امروز با اشاره به  صدور مجوز موافقت اصولی مجتمع گردشگری کوچری گلپایگان، گفت: با در نظر گرفتن کمبود مراکز گردشگری در منطقه سد کوچری و در راستای توسعه زیرساخت‌های گردشگری و افزایش مراکز گردشگری شهرستان گلپایگان، با پیگیری‌های انجام شده، موافقت اصولی مجتمع گردشگری کوچری صادر شد.

رییس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گلپایگان افزود: این مجموعه گردشگری که با عرصه‌ای بالغ بر ۲۰۰ هزار مترمربع و زیربنای ۴۰ هزار مترمربع در منطقه گردشگری کوچری به‌منظور ارائه خدمات اقامتی، پذیرائی و تفریحی احداث می‌شود، با چشم‌انداز سد جدید کوچری یکی از طرح‌های بزرگ در حوزه گردشگری شهرستان خواهد بود.

وی ادامه داد: تمامی مراحل اخذ استعلام‌های مربوطه، از اداره‌های استان و شهرستان اخذ شده که پس از تایید نقشه‌های اجرائی طرح در معاونت سرمایه‌گذاری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان، در آینده نزدیک عملیات اجرائی آن آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد