صفحه اصلی » اجتماعی » رشد 68 درصدی کاریابی برای مددجویان

رشد 68 درصدی کاریابی برای مددجویان

در سال 99 با دو هزار و 609 مورد کاریابی و اشتغال مددجویان، رشد 68 درصدی نسبت به سال قبل ایجاد شد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۲ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا کیانی، در خصوص اشتغال پایدار مددجویان تحت حمایت، اظهار داشت: خدمات کاریابی کمیته امداد استان در سال گذشته، با رشد 68 درصدی توانست برای 2609 مددجو، شغل مناسب با درآمد مکفی ایجاد کند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، گفت: خودکفایی و ایجاد شغل برای جامعه تحت حمایت یکی از راهبردهای اساسی و اصلی کمیته امداد استان اصفهان است و یکی از مسیرهای ایجاد اشتغال، کاریابی می باشد.

وی با اشاره به 13 هزار و 478 شغل ایجاد شده در سال گذشته، افزود: با پرداخت شش هزار و 780 وام قرض الحسنه، 10 هزار و 869 شغل و از طریق کاریابی نیز دو هزار و 609 مددجو صاحب شغل پایدار شده اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان از جمله موارد راهبری ایجاد شغل پایدار برای مددجویان را، کاریابی، پرداخت تسهیلات، اجرای طرح های کارفرمایی و راهبران شغلی اعلام کرد و ادامه داد: مراکز نیکوکاری تخصصی در کمیته شکل گرفته اند و در حال حاضر 40 مرکز نیکوکاری فعال به منظور کاریابی، ایجاد اشتغال و امور مربوط به اشتغال نیازمندان در استان راه اندازی شده است.

وی در پایان اظهار داشت: در سال گذشته به منظور مساعدت به طرح های اشتغال آسیب دیده از کرونا نیز در دو مرحله مبلغ سه میلیارد و 620 میلیون تومان به طرح های اشتغال که بیشترین آسیب را از شیوع کرونا دیده بودند پرداخت شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد