صفحه اصلی » تولیدی » سیره و سبک زندگی شهدا به تاسی از امام خمینی است/ جوانان از شهدا الگو بگیرند

سیره و سبک زندگی شهدا به تاسی از امام خمینی است/ جوانان از شهدا الگو بگیرند

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: سیره و سبک زندگی شهدا و حرکت و مسیر زندگی و جان بازی  این شهدا که به تاسی از حضرت امام خمینی، عاشورا، سیره ائیمه و فرامین قرآن و در دستورات الهی  است، می تواند الگوی جوانان قرار گیرد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۴۸ - جمعه ۱۴۰۰/۰۳/۱۴

سردار مجتبی فدا در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: شهدای انقلاب و نظام بهترین الگوها برای نسل جوان هستند که از کوچه پس کوچه های این شهر، استان و کشور برای دفاع از انقلاب و برای رسیدن به هدف ها و آرمان های الهی جانشان تقدیم کردند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان تصریح کرد: سیره و سبک زندگی شهدا و حرکت و مسیر زندگی و جان بازی  این شهدا که به تاسی از حضرت امام خمینی، عاشورا، سیره ائیمه و فرامین قرآن و در دستورات الهی  است، می تواند الگوی جوانان قرار گیرد.

وی ادامه داد: همان طور که شهدای مدافع حرم با الگو برداری از شهدای هشت سال دفاع مقدس و حجت حق برای ما شدند.

مجتبی فدا در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به این سخن امام خمینی که حفظ  جمهوری اسلامی از اوجب واجبات است، گفت: حرکت در مسیر و راه امام وفاداری و پایبندی به آرمان های مورد توجه حضرت امام است و برای حفظ جمهوری اسلامی باید تک تک به وظیفه دینی، انقلابی و اسلامی عمل کنیم و در 28 خرداد در پای صندوق حاضر شویم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد