صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » ولایت محور نبودن برخی مسئولان، کشور را دچار عقب ماندگی کرد

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان:

ولایت محور نبودن برخی مسئولان، کشور را دچار عقب ماندگی کرد

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان با بیان این‌که همه باید در مسیر ولایت باشند اظهار داشت: هر مسؤولی که در کشور ولایت محور نبود سال‌ها کشور را به عقب برد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰ - جمعه ۱۴۰۰/۰۳/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام علیرضا فرهنگ در سخنرانی خود در میان خطبه‌های نماز جمعه شهر دهاقان با تسلیت شهادت امام صادق(ع)،رحلت امام و قیام 15 خرداد اظهار داشت: اگر کسی می‌خواهد در منزل ،اداره،کشور و عالم اسلام موفق شود و آن چیزی که خدا می‌خواهد در زمین و زمان حاکم شود راهی جز توحید محوری نیست.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان افزود: اگر امروز در کنار هم برای امام جمع شده‌ایم به برکت انقلاب اسلامی و حرکت امام است که اگر امام انقلاب نمی‌کردند معلوم نبود کجا بودیم.

وی با اشاره به روحیه توحید محوری رهبر انقلاب بیان کرد: در این سه دهه دشمنان نظام تلاش زیادی برای ساقط کردن نظام و انقلاب کردند و موفق نشدند و این به خاطر روحیه توحید محوری و الهی رهبر حکیم انقلاب است.

حجت‌الاسلام فرهنگ ادامه داد : حاکمیت اگر بخواهد موفق باشد و دولت هم اسلامی باشد و مشکلات مردم را حل کند باید رئیس جمهور هم دارای روحیه توحید محوری باشد و ابراهیم وار بت شکن باشد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان با بیان این‌که همه باید در مسیر ولایت باشند اظهار داشت: هر مسؤولی که در کشور ولایت محور نبود سال‌ها کشور را به عقب برد.

وی با بیان این‌که افرادی که دیدشان به غرب است بانیان وضع موجود هستند گفت: دائما می‌گویند و سیگنال می‌دهند که تحریم‌ها کنار می‌رود، تحریم‌ها کجا می‌رود ؟! هشت سال است که مردم را بازی می‌دهید.

حجت‌الاسلام فرهنگ بیان کرد: افرادی که نان همین دولت را خورده‌اند اکنون قول حل مشکلات را می‌دهند، شما که از همین جا بلند شدید اگر می‌خواستید در همین سال‌ها حل می‌کردید.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان با بیان این‌که اشرافی‌گری دیگر جوابگو نیست افزود: مردم زمین‌گیر و گرفتار شده‌اند و به نان شبشان محتاج هستند بعد برخی آقایان می‌گویند برخوردار باشیم تا مردم برخوردار شوند .

وی افزود: امروزه اگر دشمنان ما از اسم مقام معظم رهبری به لرزه می‌افتند تنها به خاطر موشک و ابزار ظاهری نیست بلکه اراده و سلطان مبین رهبری است که هرکس به رهبری متصل شد دشمن از او به لرزه می‌افتد.

حجت‌الاسلام فرهنگ علت به شهادت رساندن سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی را توجه 100 درصدی ایشان به فرمان رهبری دانست و گفت: عده‌ای به سردار ما توهین کردند و گفتند که سردار با ما هماهنگ نبود و چوبش را هم خواهند خورد، شماها کسی نیستید که سردار سلیمانی با شما هماهنگ باشد، تو اگر راحت پشت میز حرف می‌زدی به خاطر وجود سردار سلیمانی بود.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان با بیان این‌که رهبری به جنگ استکبار زمان رفتند و هر سه ضلع این مثلث شوم را شکست دادند گفت: وقتی رهبری را در این حال دیدند گفتند که رهبری را دروغ‌گو بنامید و تمام رسانه‌هایشان به صورت هماهنگ سعی بر از بین بردن حب رهبری از دل مردم داشتند که نتوانستند موفق شوند و آقا هنوز وسط میدان است.

وی با تأکید بر مسأله حضور حداکثری تمامی مردم در انتخابات بیان کرد: هرکاری برای مشارکت حداکثری در انتخابات کنیم ضرر نکرده‌ایم و دل امام زمان(عج) را شاد می‌کنیم.

حجت‌الاسلام فرهنگ خطاب به افرادی که می‌گویند همه مشکلات بر سر انقلابی‌ها است گفت: مشکلات امروز به خاطر حضور غرب‌گرایان است که نان این مملکت را می‌خورند و این برای نظام ما یک آفت است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان با اشاره به سخن یکی از کاندیداها که می‌گوید اگر تأیید صلاحیت نشوم رأی نمی دهم گفت: تو در مقابل رهبری کسی نیستی که این حرف را می‌زنی و بزرگ‌تر از تو را مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زمین‌گیر کرد.

وی بیان کرد: انقلاب مسیر خود را طی می‌کند و با لطف خداوند و مشارکت و انتخاب اصلح مردم یک دولت انقلابی جوانگرا تشکیل می‌شود و سیلی محکی بر گونه استکبار و کسانی که ذلت مردم را می‌خواهند خواهد زد.

حجت‌الاسلام فرهنگ با بیان این‌که نماز جمعه با عظمت ‌ترین نهاد مردمی انقلاب است گفت: 900 نماز جمعه در کشور برگزار می‌شود که 90 نماز جمعه در استان اصفهان است و وجود 90 درس اخلاقی و امام جمعه در استان ظرفیت بسیار خوبی است، در بدو ورود به نماز جمعه دهاقان با حضور مسؤولین و برپایی میز خدمت برای مردم در نماز جمعه مواجه شدم که با کیفیت بسیار خوب صورت گرفته بود و قابل تحسین است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد