صفحه اصلی » سیاسی » مردم به دلیل حضور یا عدم حضور جناح‌ها و افراد در انتخابات مشارکت نمی کنند/ اگر کسی توان حل مشکلات را داشته باشند، مردم به او اعتماد خواهند کرد

مردم به دلیل حضور یا عدم حضور جناح‌ها و افراد در انتخابات مشارکت نمی کنند/ اگر کسی توان حل مشکلات را داشته باشند، مردم به او اعتماد خواهند کرد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اهمیت حضور مردم در حل مشکلات گفت: هر چقدر مشارکت مردم بیشتر باشد،قدرت و کارآیی او هم افزایش خواهد یافت.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۵ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۷

حسین میرزایی در گفت و گو با  صاحب نیوزدر خصوص مشارکت مردم در انتخابات گفت: مردم در انتخابات، باید دقت کنند به اینکه کسانی که درباره مشارکت صحبت می کنند دو دسته اند؛ یکی عموم مردم و یکی جناح ها و گروه های سیاسی هستند..

نماینده مردم اصفهان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ادامه داد:جناح ها و گروه های سیاسی دلیل حضورشان را حضور نامزد های مختلف در انتخابات می دانند، زیرا تقسیم قدرت و این مسائل مد نظر است؛ اما عموم مردم دلیل شرکت و حضورشان را حضور جناح ها و افراد نمی دانند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: مردم اگر احساس کنند کسی در نامزدها وجود دارد که می توانند به آن فرد اطمینان و اعتماد کنند که مشکلات کشور را حل کند و سیاست میدانی کشور را بداند حضور پیدا می کنند، اما اگر مردم این احساس اعتماد را نداشته باشند دلسردی و مشارکت پایین مردم  به وجود خواهد آمد.

وی اظهار کرد: کشور ظرفیت زیادی برای حل مشکلات دارد که بسته به افراد مدیر و قابل در اداره کشور دارد، اما اگر طرح خوب یا افراد قابل اطمینانی وجود نداشته باشد، ممکن است اتفاقات این ۸ ساله دوباره به وجود آید.

این نماینده مجلس افزود: بنابراین مردم ان شالله مسائل و مشکلات را با حضور و انتخاب خوب و با بی توجهی به تزریق نا امیدی ها می توانند مسائل و مشکلات را حل کنند.

حسین میرزایی درپایان خاطر نشان کرد:در حوزه ریاست جمهوری و انتخابات شوراها، هر چقدر مشارکت مردم بیشتر و در نتیجه آرای فرد موردنظر هم بیشتر باشد، قدرت و کارایی او هم افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد