صفحه اصلی » اقتصادی » رشد 33 درصدی اشتغال در طرح های دامپروری کمیته امداد

رشد 33 درصدی اشتغال در طرح های دامپروری کمیته امداد

در سال گذشته از مجموع طرح های اشتغال ایجاد شده بر اساس نوع فعالیت در کمیته امداد امام خمینی(ره) اصفهان، طرح های کشاورزی و دامپروری رشد 33 درصدی، داشته است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۷ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا کیانی، اظهارکرد: سال گذشته، طرح های کشاورزی و دامپروری با دو هزار و 113طرح و پرداخت تسهیلات به مبلغ 75 میلیارد و512 میلیون تومان، رشد 33 درصدی داشته است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: همچنین طرح های خدماتی نیز با  دو هزار و 809 طرح و پرداخت تسهیلات به مبلغ 111 میلیارد و 655 میلیون تومان، بیشترین تسهیلات را دریافت و رشد 35 درصدی داشته است.

وی، درخصوص وام های در جریان افزود: طرحهایی که مشمول تسهیلات می شوند بصورت 5 ساله تحت نظارت قرار می گیرند و در حال حاضر در بخش کشاورزی و دامپروری 10800 طرح و در حوزه خدمات 11 هزار و 835 طرح در حال نظارت هستند.

کیانی در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان بیان داشت: وام های پرداختی برای اشتغال 7 درصد از اعتبارات صندوق امداد ولایت، 93 درصد از اعتبارات بانکی و اعتبارات اشتغال پایدار روستایی بوده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان همچنین با اشاره به اینکه کمیته امداد برای حفظ اشتغال ایجاد شده به مددجویان کمک می نماید گفت: کمک به بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مجریان طرح های اشتغال از جمله خدماتی است که کمیته امداد برای اشتغال پایدار به مددجویان ارائه می دهد.

وی در پایان گفت: در سال گذشته از طریق ارتباط با غرفه کسب و کار “با سلام” تفاهم نامه ای با شرکت توسعه و تدبیر جوامع سلام منعقد و تعدادی از کارشناسان فنی اشتغال ادارات به شرکت مزبور اعزام و آموزش های لازم را در زمینه بازاریابی و فروش محصولات تولیدی فرا گرفتند و تعداد بیش از 90 غرفه برای فروش اینترنتی محصولات ایجاد شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد