صفحه اصلی » سیاسی » تمامی معیارهای کاندیدای اصلح در وجود حجت‌الاسلام رییسی نهفته است

تمامی معیارهای کاندیدای اصلح در وجود حجت‌الاسلام رییسی نهفته است

رییس ستاد مرکزی حجت‌الاسلام رئیسی در اصفهان گفت: نگاه تحول‌خواهانه آقای رئیسی در همه زمینه‌ها مشهود است و در دولت ایشان هم ادامه خواهد یافت.

تاریخ انتشار: ۱۷:۰۷ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سید رضا مرتضوی در نشست خبری ستاد مرکزی انتخابات حجت‌الاسلام  رئیسی اظهار داشت: از امر انتخابات همواره به عنوان مقوله‌ای که در ادوار گذشته ریاست جمهوری پله ای برای تغییر رویکرد و مدیریت در کشور بوده، یاد می‌شود اما این تغییرات باعث تحول نشده است. با تکرار استراتژی‌های گذشته، امروز شرایطی به وجود آمده که باعث دلسردی مردم شده است.
وی افزود: متاسفانه جریان‌هایی داخل نظام هم به دنبال بسط ناامیدی هستند و به صورت زیرپوستی در حال تشویق مردم به عدم شرکت در انتخابات هستند. هر کسی که ایران و آینده کشور را دوست دارد، باید به تکلیف خودش عمل کند و مردم را به حضور گسترده‌تر در انتخابات تشویق کند.
رئیس ستاد مرکزی حجت‌الاسلام رییسی در اصفهان با بیان اینکه از روز اولی که ستاد در استان اصفهان تشکیل شد، با تهران ارتباط داشتیم گفت: خوشبختانه با ستاد تهران و خود آقای رئیسی همواره در ارتباط هستیم و پیشنهادات خود را به ایشان ارسال می‌کنیم. ایشان در ۲۴ خرداد ماه در اصفهان حضور خواهند یافت و دیدگاه‌های خود را پیرامون بحران‌های استان به ویژه بحران آب بیان خواهند کرد.
وی ادامه داد: رویکرد ما در ستاد مرکزی این است که در ابتدا، مردم را به حضور پرشور در انتخابات دعوت کنیم تا بار دیگر امید به زندگی مردم بازگردد. در ادامه با توجه به معیارهای کاندیدای اصلح و ظرفیتی که در حجت‌الاسلام رئیسی وجود دارد، شروع به تبلیغ ایشان در جایگاه ریاست جمهوری کردیم.
مرتضوی اضافه کرد: در پانزده منطقه شهر اصفهان ستادها برپا شدند و در بهارستان و سپاهان شهر نیز دو ستاد مجزا تعریف شده است. بر حسب اقبال مردم ستادهای فرعی و مردمی هم در محله‌های مختلف تشکیل شد. در هر شهرستان استان نیز یک ستاد استقرار دارد. در تمامی این ستادها سعی داریم با اقشار مختلف جامعه، بانوان، ورزشکاران و اقلیت‌های جامعه با استفاده از فضای مجازی و رسانه‌های مکتوب، رابطه دو سویه‌ای ایجاد کنیم.
وی خاطر نشان کرد: اگر در گذشته به عرصه حضور کاندیداها در انتخابات نگاه می‌کردیم بعضا مردم تحت تاثیر جنجال‌های رسانه‌ای نزدیک به انتخابات، عکس‌العمل نشان می‌دادند. آن چیزی که در انتخابات گذشته اتفاق افتاد به مردم نشان داد باید به سوابق فرد نگاه کرد. کفایت، کارآمدی، عملکرد جهادی، شجاعت و اعتقاد به عملکرد داخلی معیارهای مهمی است که در وجود حجت‌الاسلام رئیسی نهفته است. زمانی که ایشان در مقام تولیت آستان قدس رضوی خدمت می‌کردند، به همه مسائل نگاهی تحول‌گرا داشتند. آقای رئیسی مرزهای آستان قدس را شکاند و در تمام استان‌ها گسترش داد و به فعالیت‌های جهادی در استان‌های مختلف پرداخت. ایشان در مقام ریاست قوه قضاییه هم از روز اول به پالایش کلان این قوه روی آورد و ما شاهد تنزل قاضیانی بودیم که به فساد دچار شده بودند.
رئیس ستاد مرکزی حجت‌الاسلام رئیسی اظهار کرد: تیمی که ستاد اصفهان را مدیریت می‌کند در دوره گذشته هم فعال بودند. این تیم مسائل مختلف و مشکلات استان اعم از کشاورزی، آب و حاشیه نشینی را بررسی کرده و پیشنهاداتی را به شخص آقای رئیسی رسانده است که در روزی که ایشان به اصفهان خواهند آمد، این مسائل از زبان خودشان مطرح خواهد شد.

وی با بیان اینکه حجت‌الاسلام رئیسی همواره نگاهی عالمانه و جهادی به اوضاع کشور دارد گفت: ایشان همواره از اقشار مختلف جامعه دعوت می‌کنند و مشکلات را از زبان آنها می‌شنوند. سپس تصمیمات را در حضور خود ایشان بیان می‌کنند و به این تصمیمات همواره عمل کردند.
مرتضوی افزود: متاسفانه برخی جریانات در حال تخریب آقای رئیسی هستند. تجربه و سوابق گذشته ما در دوران مختلف نشان داده نظام سلطه برای آرامش و رفاه پیدا نکردن این مملکت همه تلاش خود را انجام می‌دهد. در جریان مناظرات امسال و دوره گذشته هم دیدیم که رقیبان چگونه به تخربب و تهمت به ایشان پرداختند در حالیکه حجت‌الاسلام رئیسی‌ حتی اقدامی هم در زمینه تخریب رقیبان نکرد. با حضور ایشان در انتخابات این امید در مردم به وجود آمده که تحولی عظیم در ساختار مدیریتی کشور به وجود آید و رفاه و آرامش به زندگی‌ها بازگردد در حالیکه دشمنان نمی‌خواهند چنین اتفاقاتی رقم بخورد.
وی ادامه داد: حجت‌الاسلام رئیسی در جریان تبلیغات انتخاباتی خود تاکید کردند که به هیچ عنوان از امکانات دولتی و عمومی استفاده نشود مبادا که نارضایتی برای مردم به وجود آید. تبلیغات و بنرهایی که در سطح شهر دیده می‌شود هم فعالیت سایر ستادهای مردمی است و ستاد مرکزی در هیچ نقطه از شهر چنین اقداماتی انجام نداده است. امیدواریم با حضور آقای رییسی در راس دولت آینده، تحول‌ها یکی پس از دیگری در کشور رقم بخورد.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد