صفحه اصلی » اقتصادی » فروی بعد از بازگشایی به صف نشست/ بازده یک، سه و 12 ماه مثبت برای فولاد

فروی بعد از بازگشایی به صف نشست/ بازده یک، سه و 12 ماه مثبت برای فولاد

امروز نماد شرکت ذوب روی اصفهان پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم  و مجموع عمومی فوق العاده صاحبان سهام در خصوص افزایش سرمایه بازگشایی شد و البته به صف خرید نشست و با قیمت 3 هزار و 24 تومان تقاضا داشت.

تاریخ انتشار: ۱۹:۲۲ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ در هجدهمین روز از خردادماه بازار بورس روز سبزی را پشت سرگذاشت؛ شاخص کل در محدوده یک میلیون و 161 واحد قرار گرفت و شاخص هم وزن نیز در محدوده 384 هزار واحد قرار گرفت.

امروز 225 نماد صف فروش داشتند و 34 نماد صف خرید داشتند؛ در ابتدای بازار دو نماد خودرو و خساپا با صف های خرید قابل توجه خرید همراه بودند هر چند که این صف ها در پایان دقایق معاملاتی شکست؛ از نقاط قابل توجه بازار در امروز انجام معاملات در برخی سهام های کوچکتر و شکستن صف های فروش بود که می تواند نشانه خوبی برای بازار باشد.

ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، ۰.۳درصد افزایش یافت؛ ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۰ میلیون و ۵۳۴هزار تومان و ۱۹ میلیون و ۸۴۲هزار تومان رسید؛ ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۳۲۰هزار تومان رسیده است.

به نظر می رسد مانند بسیاری از دوره ها با نزدیک شدن ایام انتخابات بورس حال و روز بهتری پیدا کرده است اما به نظر هفته آینده می تواند جواب بهتری به این سناریو بدهد؛ البته همچنان صندوق پالایشی که دولت با قیمت 10 هزار تومان در هر سهم واگذار کرد در محمدوده 7 هزار 500 خرید و فروش می شود تا خریدارن آن در ضرر باشند.

این مدیریت در این صندوق باعث شد تا صحبت هایی که قبلاً از گوشه و کنار دولت در مورد صندوق داراسوم می شد به کل خاموش شود و به قولی دارادوم نیز اعتبار دولتی را زیر سوال برد؛ البته قرار است ضرر سرمایه گذاران در این صندوق جبران شود که هنوز جزئیاتی از آن مشخص نیست.

امروز نماد شرکت ذوب روی اصفهان پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم  و مجموع عمومی فوق العاده صاحبان سهام در خصوص افزایش سرمایه بازگشایی شد و البته به صف خرید نشست و با قیمت 3 هزار و 24 تومان تقاضا داشت.

نماد فولاد مبارکه سپاهان در پایان زمان معاملاتی امروز نسبت به روز قبل منفی معامله شد اما قیمت سهم این شرکت در حال حاضر 979 تقاضا داشت تا نشان دهد که این نماد در بازار دارای بازده های یک ماهه، سه ماه و یکساله همگی مثبت و به ترتیب 16، 10 و 38 درصد باشد که با توجه به شرایط بازار خصوصاً در بازده های یک ماه و سه ماه از سهام های خوب بازار است.

نماد سهامی ذوب آهن اصفهان که در روزهای قرمز بازار ریزش قابل توجه را پشت سر گذاشته است در حال حاضر 339 تومان تقاضا داشت؛ بازده این سهام در زمان یکساله 47 درصد منفی و در سه ماهه نیز منفی 11 درصد است؛ البته در روزهای اخیر این نماد وضعیت بهتری داشته است و بازده یک ماهه این نماد 9 درصد مثبت است.

نماد پالایش نفت اصفهان امروز با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف متوقف شد؛ قیمت هر سهم این نماد یک هزار و 100 تومان است و بازده یک ماه و یکساله این نماد برای سرمایه گذاران 11 درصد مثبت است اما بازده سه ماهه این نماد منفی 9 درصد است.

سامان گستر اصفهان یکی از شرکت های حاضر در بورس است که قیمت هر سهم 2 هزار و 157 در صف فروش زمان معاملاتی را امروز به پایان برد؛ بازده سهام این نماد در یک ماه و سه ماه به ترتیب 7 و 10 منفی است اما بازده یک ساله این شهم 27 درصد مثبت است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد