صفحه اصلی » سیاسی » تحسین عملکرد رئیسی در مناظرات توسط عضو شورای مرکزی جبهه پایداری/رضوانی: رئیسی همان‌گونه که انتظار داشتیم در مناظرات واقع شد

تحسین عملکرد رئیسی در مناظرات توسط عضو شورای مرکزی جبهه پایداری/رضوانی: رئیسی همان‌گونه که انتظار داشتیم در مناظرات واقع شد

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری ضمن تحسین عملکرد سید ابراهیم رئیسی در دو دور مناظرات گفت:مردم به خوبی متوجه شدند که شخصیت رئیسی چگونه است و به صداقت و خدمت‌گذاری او پی بردند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۳ - جمعه ۱۴۰۰/۰۳/۲۱

غلامحسین رضوانی در گفت و گو با صاحب نیوز.با بیان اینکه مناظرات قطعا در مشارکت اثر گذاشته گفت: اینکه چه میزان و چه درصد، قاعدتا اگر نظرسنجی های کاملا علمی با نمونه های آماری کامل انجام شود، تا حدودی می‌شود درصد تاثیر آن را اندازه گیری کرد.

نماینده مردم تهران،ری و شمیرانات در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: آنچه که الان بشود صحبت کرد این است که مناظرات به طور کلی و سرجمع مفید است و می‌تواند هم رفتار و هم اخلاق و هم تا حدودی برنامه کاندیدا را به مردم معرفی کند.

وی تاکید کرد: در هرحال کلیت مناظرات را مفید می‌دانم، حتی در جاهایی که فرافکنی می‌شود، فرار از پاسخ دادن وجود دارد و اخلاق زیر پا گذاشته می‌شود، در آن‌جا هم شخصیت این افراد به مردم معرفی می‌شود و مناظرات امر مفیدی است.

این عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در مورد کاندیدای مورد حمایت این حزب اظهار کرد: خوشبختانه آقای رئیسی، همانطور که انتظار داشتیم با رعایت اخلاق و اصول اعتقاداتی ما در این مناظرات شرکت کرده و کاملا مشخص است که ورود ایشان به انتخابات از باب وظیفه و علاقه خدمت به مردم است.

رضوانی در ادامه اشاره کرد: ما آنچه از ایشان دیدیم به خصوص در آن جهتی که استناد می‌کنند به عملکرد خود، در مقایسه با دیگر کاندیدا از نظر اجرایی و عملکردی مردم بهتر می‌توانند قضاوت داشته باشند؛ چرا که عملکرد ایشان به خصوص در سال اخیر که مسبوق به سابقه کاندیداتوری در انتخابات۹۶ هم است،مردم بیشتر دقت کردند و احیاناً کسانی که در دور قبلی کاندیداتوری ایشان تحت تاثیر القائات مغرضانه قرار گرفته بودند، به خوبی متوجه شدند که شخصیت ایشان چگونه شخصیت صادق و خدمت‌گذاری است. از این جهت آقای رئیسی همان‌گونه که انتظار داشتیم  در مناظرات واقع شدند.

وی در ادامه گفت: دیگر کاندیداها آن‌جایی که در برابر سوالات صرفاً تخریب، فرافکنی یا موضع‌گیری می‌کنند، مردم می‌توانند قضاوت خوب و شناخت دقیق‌تری از افراد داشته باشند و در انتخابشان موثر واقع خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یازدهم در پاسخ به سوالی مبنی بر ادعای پوششی بودن برخی کاندیداهای ریاست جمهوری گفت:به اعتقاد بنده وقتی کسی وارد این حواشی می‌شود از یک طرف نشانه ضعف خودش هست و از طرفی دیگر نشان دهنده جسارتشان در اتهام زنی است، اینکه کسی غیب‌گویی کند و پیشاپیش بگوید چه کسی چه کار خواهد کرد، منشا آن یک‌سری مسائل نفسانی، جهل و نادانی است.

رضوانی در پایان اظهار کرد: آنچه که ما باید صحبت کنیم، این است که اگر کسی بر مبنای اعلام شورای نگهبان صلاحیت نامزد شدن در انتخابات را دارد و وارد عرصه شده، دلیلی وجود ندارد که کسی این کار را نفی کند یا با برچسب زنی و اتهام زنی بخواهد شخصیت افراد را منکوب کند؛ پرداختن به این مسائل از طرف بعضی، بیانگر ضعفشان است و اینکه خودشان می دانند مردم به آن‌ها اقبالی نخواهند داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد