صفحه اصلی » سیاسی » انتقاد رئیس کمیسیون جوانی جمعیت از نگاه ابزاری برخی کاندیداها به حوزه زنان و جوانان/ بانکی پور: ظرفیت مردم از شعار این افراد پر شده است

انتقاد رئیس کمیسیون جوانی جمعیت از نگاه ابزاری برخی کاندیداها به حوزه زنان و جوانان/ بانکی پور: ظرفیت مردم از شعار این افراد پر شده است

استاد دانشگاه اصفهان گفت: در زمان انتخابات، صحبت و توجه زیادی به آزادی، زنان و جوانان صورت می‌گیرد که بیشتر نگاه رای آوری دارد، ظرفیت مردم از شعار این افراد پر شده است، مگر اینکه از این افراد کارنامه ای دیده باشند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۱ - جمعه ۱۴۰۰/۰۳/۲۱

امیرحسین بانکی پور در گفت و گو با صاحب نیوز با اشاره به برخی وعده های کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: متاسفانه در زمان انتخابات، صحبت و توجه زیادی به آزادی، زنان و جوانان صورت می‌گیرد که بیشتر نگاه رای آوری دارد، اما باید دید این افراد چه اقداماتی این چند ساله انجام داده اند؟

نماینده مردم اصفهان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ظرفیت مردم از شعار این افراد پر شده است، مگر اینکه از این افراد کارنامه ای دیده باشند.

وی تشریح کرد: در زمینه اقتصادی کشور ما بسیار ثروتمند است، بنابراین برنامه های کاندیدا ها به نظر بنده شدنی است؛ متاسفانه برای این ثروت ها بد برنامه ریزی شده به صورتی که عده زیادی از بیشتر ثروت ما بهره می برند، اگر ما سیاست های درستی داشته باشیم، ثروت به درستی میان مردم توزیع خواهد شد.

رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت اشاره کرد: در اصل اینکه ما چنین ثروت‌هایی برای تحقق برنامه ها داریم شکی نیست، اما اینکه شیوه آنها در کوتاه مدت چقدر عملیاتی است بسته به نظر کارشناسان و مردم دارد.

بانکی پور با اشاره به برنامه های کاندیدا در حوزه جمعیت و ازدواج جوانان گفت: اکثر کاندیدا برنامه خوبی مطرح کردند. هر کدام در بخش هایی برنامه های خوبی مطرح کردند که شدنی هم هست، به اعتقاد من در درجه اول ما باید همت خودمان را بر حضور حداکثری متمرکز کنیم، اما باید بر اساس کارنامه و برنامه انتخاب خوبی داشته باشیم.

نویسنده کتاب مطلع مهر تاکید کرد: بین کاندیدا ها، با توجه به عملکرد و رویکرد تحولی در آستان قدس و قوه قضاییه، از نظر کارنامه توجه زیادی به آقای رئیسی وجود دارد،از جهت برنامه کاندیداها برنامه های خوبی ارائه داده اند البته نسبت عملیاتی بودن این برنامه ها متفاوت است.

امیرحسین بانکی پور در انتها اعلام کرد: به اعتقاد بنده مهم مدیریت قوی و با اراده ای است که بتواند برنامه ها را تحقق دهد و ثابت کرده باشد که مرد صحنه ها و مرد عمل است، در بین این عزیزان کسی که برای جامعه اثبات شده، آقای رئیسی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد