صفحه اصلی » سیاسی » روی کار آمدن فرد اصلح ؛ پیشرفت کشور را سرعت می‌بخشد

روی کار آمدن فرد اصلح ؛ پیشرفت کشور را سرعت می‌بخشد

نماینده مردم سمیرم با تاکید بر اینکه حضور و مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری، تضمین کننده آینده کشور است، گفت: قطعا روی کار آمدن اشخاص اصلح و کاربلد می توانند پیشرفت کشور را سرعت ببخشد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۸ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: برای دفاع از ثبات و مشروعیت نظام مشارکت مردم در انتخابات و حضور مردم پای صندوق های رای یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

وی با بیان اینکه همه بخش‌ها وظیفه دارند در راستای فراهم کردن زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گام بردارند، افزود:کاندیداها نیز وظیفه دارند که به درستی تبلیغات خود را پیش برده و برنامه هایی کارشناسی شده و امید بخش برای رفع دغدغه های مردم ارائه کنند.

نماینده سمیرم تصریح کرد: کاندیداها باید به دور از تبلیغات واهی واقعیت های کشور را در نظر گرفته و راهکارهای حل مشکلات را ارائه کنند تا برای مردم نیز دلگرمی ایجاد شود.

سلیمی با تاکید بر اینکه حضور و مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری، تضمین کننده آینده کشور است، گفت: قطعا روی کار آمدن اشخاص اصلح و کاربلد می توانند پیشرفت کشور را سرعت ببخشد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس با بیان اینکه دیگر زمان دادن وعده وعید‌های غیر عملی از سوی کاندیداهای ریاست جمهوری نیست، اظهار داشت: امروزه مردم دارای بینش سیاسی هستند و نسبت به مسائل روز از آگاهی لازم برخوردارند از این رو افراد نمی توانند با سر دادن شعار به مقاصد خود برسند.

وی ادامه داد: کشور با مسائل و مشکلات پیچیده ای روبرو است که برای برطرف کردن بسیاری از آنها نیاز به داشتن برنامه کارشناسی با قابلیت اجرایی است لذا کاندیداها باید با کمک افراد نخبه و مشاوران خود برنامه‌ای دقیق به مردم ارائه کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان با تاکید بر اینکه عدالت خواهی و ضد فساد بودن دو ویژگی مهم برای رییس جمهور آتی است، گفت:مردم باید به فردی رای دهند که دارای قدرت مدیریت و همچنین دارای عملکرد جهادی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد