صفحه اصلی » سیاسی » تمرکز دشمن برای کاهش مشارت در انتخابات/ جمعه خرمشهری دیگر رقم بزنیم

فرمانده سپاه صاحب الزمان مطرح کرد؛

تمرکز دشمن برای کاهش مشارت در انتخابات/ جمعه خرمشهری دیگر رقم بزنیم

فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان با بیان این که همه جبهه دشمن امروز برای ناامید کردن مردم به صف شده‌اند گفت: هیچ کس منکر مشکلات امروز کشور نیست اما راه درمان این مشکلات انتخاب مسئولانی کاردان و خداترس است، نه قهر کردن با صندوق‌های رأی.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۸ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ فرمانده سپاه صاحب الزمان -عجّل الله تعالی فرجه- استان اصفهان در وبینار نهضت روشنگری سازمان بسیج فرهنگیان این استان به بیان اهمیت انتخابات 1400 و مشارکت حداکثری در آن پرداخت.

سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا با تبریک ولادت حضرت معصومه -سلام الله علیها- ، این بانوی بلندمرتبه را الگوی ولایت مداری عنوان کرد و از جایگاه ایشان در بین ائمه معصومین -علیهم السّلام- سخن گفت.

وی از دشمنی غرب و استکبار جهانی و در رأس آن‌ها آمریکا با جمهوری اسلامی سخن به میان آورد و تصریح کرد:  این دشمنی از ابتدای انقلاب با نفوذ در بین نیروهای انقلابی بود، بعد به صورت تحریم‌ها ظاهر شد، روزی دیگر با ظرفیت رسانه‌ای به میدان آمد و یک روز هم جنگ سخت رژیم بعث عراق علیه کشور ما را رقم زد.

این یادگار دفاع مقدس علت دشمنی و اراده آمریکا برای نابودی انقلاب اسلامی و خارج کردن انقلاب از ریل اصلی خود که همان اسلام ناب است را از دست رفتن هیمنه، قدرت و شوکت آمریکا در منطقه با قدرتمند شدن ایران، تأثیرگذاری پرشتاب انقلاب اسلامی در بین کشورهای منطقه، سازماندهی و شکل گیری جبهه مقاومت با پیش قراولی حاج قاسم سلیمانی و ایران و به خطر افتادن امنیت اسرائیل برشمرد.

*دشمن به دنبال ناامید کردن مردم و گرفتن مقاومت ملت ماست

فرمانده سپاه استان اصفهان بیان کرد دشمن به این جمع بندی رسیده است که تنها ظرفیتی که می‌تواند در مقابل مسلمانان و جمهوری اسلامی بایستد و حرکت آن را متوقف کند عناصری از خود این مجموعه است و تجربه تاریخی نیز نشان داده است که حرکت رو به جلو اسلام در صدر اسلام با تشکیل شورای سقیفه متوقف شد و در ابتدای انقلاب نیز تنها کسانی که توانستند در مقابل انقلاب بایستند برخی در لباس مرجعیت بودند.

سردار فدا رویکرد دشمن را جدا کردن مردم از نظام و انقلاب، ایجاد یأس و ناامیدی از نظام و گسترش روحیه شکست پذیری است تا از پس بی‌توجهی مردم نسبت به اصول و ارزش‌ها و انقلاب، مقاومت، انقلاب و حرکت انقلابی را از ملت ما بگیرند.

وی انحراف ذائقه فرهنگی مردم از توجه به نظام، اصول، ارزش‌ها و مکتب امام به سمت مسائل دنیایی و مادی را یکی از اهداف کوتاه مدت دشمن برشمرد که در تحقق آن موفقیت‌هایی نیز به دست آورده است و هدف کوتاه مدت دیگر را تغییر توجه نخبگان و خواص از ظرفیت‌ها و موفقیت‌های نظام عنوان کرد.

این یادگار دفاع مقدس در مورد موضوع جنگ آمریکا با ایران تأکید کرد اگر آمریکا می‌دانست در صورت حمله به ایران پیروز خواهد شد، یک دقیقه تعلل نمی‌کرد اما می‌داند در میدان نظامی نمی‌تواند بر کشور ما پیروز شود و لذا به دنبال گل آلود کردن آب از سرچشمه است.

* تمام ظرفیت دشمن برای کاهش مشارکت در انتخابات متمرکز شده است/ قهر کردن درمان بیماری اقتصادی مملکت نیست

فرمانده سپاه صاحب الزمان -عجّل الله تعالی فرجه- اظهار کرد: امروز همه دشمنان انقلاب و اسلام متمرکز شده‌اند بر روی عدم مشارکت مردم و رأی ندادن مردم و حاضر نشدن ایشان پای صندوق‌های رأی.

سردار فدا عنوان کرد: ما منکر مشکلات کشور و منکر فشار نیستیم اما راه حل آن قهر کردن با صندوق رأی نیست و این چیزی را درست نخواهد کرد و باید بدانیم اگر من و شما پای صندوق رأی نرویم، دیگران می‌روند و افراد دیگری را انتخاب می‌کنند و سرنوشت چهار سال دیگر ما را رقم می‌زنند.

وی با اشاره به این که کشور 43 سال با تدابیر امام خمینی -رحمة الله علیه- و رهبر معظم انقلاب از طوفان بلاها و دشمنی‌ها عبور کرده و ایستادگی کرده است، گرفتاری اقتصادی را به یک بیماری تشبیه کرد که کشور به آن مبتلا شده و راهکارش نیز درمان این بیماری است و نه قهر کردن با کشور.

این فرمانده دوران دفاع مقدس یادآور شد مردم سوریه در جنگ با داعش زیرساخت‌ها، آرامش، امنیت و غیره خود را از دست دادند اما اکنون که کشورشان از این شرایط عبور کرد و قدر امنیت و آرامش را دانستند ماه گذشته این چنین باشکوه در انتخابات شرکت کردند و با این مشارکت بالا کشور خود را بیمه کردند.

* 28 خرداد روز حفاظت از امانت شهدا است/ اقتدار ایران وابسته به مشارکت مردم در انتخابات است

فرمانده سپاه استان اصفهان با بیان این که فرهنگیان طی دهه‌های گذشته در دعوت و هدایت مردم به سمت حق و ثبات انقلاب و جمهوری اسلامی چیزی کم نگذاشتند از ایشان خواست با همن جدیت در انتخابات شرکت کرده و از مردم دعوت به مشارکت کنند و برگ زرین دیگری را  برای جمهوری اسلامی رقم بزنند.

سردار فدا روز جمعه را میعادگاه حراست از امانتی دانست که از شهدا به ما رسیده است و باید به خوبی از آن حفاظت و نگهداری کنیم و در این روز فاتح خرمشهری دیگر باشیم.

وی عنوان کرد جمعه باید جبهه مقاومتی دیگر در تاریخ انقلاب باز کنیم و با رأی خود بار دیگر با آرمان‌های امام و انقلاب بیعت کنیم و صبوری خانواده‌های شهدا را قدردانی کنیم.

این یادگار دفاع مقدس توصیه کرد مانند حضرت زهرا -سلام الله علیها- که درب به درب در کوفه حرکت کردند و مردم را به یاری اسلام، امامت و ولایت دعوت کردند امروز که تمام کفر در مقابل ما به صف شده‌اند ما نیز حرکت کنیم و چهره به چهره دیگران را دعوت کنیم در انتخابات شرکت کنند.

فرمانده سپاه استان تأکید کرد: توانمندی ما در مجامع بین المللی، عزت، اقتدار و امنیت پایدار ما بستگی به مشارکت مردم در انتخابات دارد و فراموش نکنیم این سخت سردار حاج قاسم سلیمانی را که فرمود جمهوری اسلامی حرم است و اگر این حرم از بین برود از بقیه حرم‌ها نیز چیزی باقی نمی‌ماند.

سردار فدا در مورد امنیت و سلامت انتخابات، آن را به واسطه به کارگیری تمام ظرفیت کشور تأمین و تضمین شده دانست و از مردم خواست در 28 خرداد رئیس جمهوری باکفایت، باایمان، ضدفساد و رانت خواری، آگاه به مسائل و مشکلات جامعه، معتقد به استفاده از ظرفیت‌های جوانان و ظرفیت‌های درونی کشور، معتقد به مقاومت در برابر استکبار جهانی، ضدباندبازی و گروه بازی را برای کشور انتخاب کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد