صفحه اصلی » سیاسی » مشارکت بالا در انتخابات پاسخی دندان شکن به دشمنان انقلاب اسلامی است

همسر شهید محمدجواد قربانی:

مشارکت بالا در انتخابات پاسخی دندان شکن به دشمنان انقلاب اسلامی است

همسر شهید مدافع حرم محمدجواد قربانی با دعوت از آحاد مردم ایران بویژه شهروندان شاهین شهر برای شرکت در انتخابات 28 خردادماه گفت: مشارکت بالای مردم در این جشن سیاسی کشور پاسخی دندان شکن به دشمنان انقلاب اسلامی است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۱ - جمعه ۱۴۰۰/۰۳/۲۸

زهره محبی همسر شهید مدافع حرم در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز؛ مشارکت حداکثری در انتخابات را ضامن امنیت و اقتدار کشور دانست و اظهار کرد: کاندیداها باید صداقت داشته باشند و از دادن وعده هایی که توان انجام آن را ندارند خودداری کنند.

همسر شهید محمدجواد قربانی با تاکید بر اینکه نباید با ناآگاهی، لجبازی، سهل انگاری و مرزبندی های سیاسی در انتخابات شرکت کرد، افزود: مردم باید توجه داشته باشند کسی را انتخاب کنند که آن معیارهایی که رهبر انقلاب برای کاندیدای اصلح بیان فرمودند را داشته باشد.

وی با دعوت از عموم مردم ایران بویژه شهروندان فهیم شاهین شهر برای شرکت در انتخابات 28 خردادماه ابراز کرد: همانگونه که در چند مدت اخیر از طریق شبکه های اجتماعی و فضای مجازی همه هموطنان را برای حضور در پای صندوق های رای دعوت می کنیم اینجا هم یکبار دیگه از همه آحاد مردم برای شرکت در انتخابات دعوت می کنم چراکه مشارکت بالا در انتخابات دشمنان را ناامید کرده و به آنها می فهماند که امید، امنیت، ذوق و شوق همچنان در بین ایرانیان وجود دارد.

همسر شهید مدافع حرم  خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند که خود مردم ایران برای سرنوشت کشور خود تصمیم می گیرند و آنها کاره ای نیستند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد