صفحه اصلی » سیاسی » جشن پیروزی اصفهانی‌ها برای هشتمین رییس جمهور منتخب

جشن پیروزی اصفهانی‌ها برای هشتمین رییس جمهور منتخب

اصفهانی‌ها در آستانه میلاد امام رضا (ع)،  با حضور در خیابان های اصفهان و نزدیکی گلستان شهدا ، پیروزی آیت‌الله سید ابراهیم رییسی را در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، خودجوش جشن گرفتند. 

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ اصفهانی‌ها در آستانه میلاد امام رضا (ع)،  با حضور در خیابان های اصفهان و نزدیکی گلستان شهدا ، پیروزی آیت‌الله سید ابراهیم رییسی را در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، خودجوش جشن گرفتند. سید ابراهیم رییسی روز ۲۸ خرداد ماه با ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ رای به عنوان رییس جمهوری منتخب ایران انتخاب شد.

بسیاری از شخصیت های مطرح داخلی و خارجی، مراجع عظام تقلید در پیام های جداگانه پیروزی حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی را به او و ملت ایران تبریک گفتند.

حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی پیش از پیروزی در انتخابات ابراز داشت: دولت ما دولت مردمی و تحول خواهد بود و مردم باید در این تحول نقش آفرینی کنند. عدالت اقتصادی محور تحول ما در حوزه اقتصاد خواهد بود. این تحول، تحولی نیست که دولتمردان بنشینند در اتاق دربسته و برای بخش های مختلف برنامه ریزی کنند بلکه باید مردم در این تحول نقش آفرینی کنند.

رییسی تاکید داشت : کاهش تورم با افزایش تولید و برنامه ریزی امکان پذیر است و یکی از مسائلی که مدنظر دارم، تیم اقتصادی هماهنگ است. زیرا یکی از مشکلاتی که الان کشور با آن مواجه است، تیم اقتصادی ناهماهنگ است که هر بخش آن یک صدایی دارد. تیم اقتصادی هماهنگ در کشور می تواند بخش اقتصادی را در کشور اطمینان بخش برای بازار و مردم و مصرف کننده و تولید کننده کند.  با اقدامات جدی کاهش تورم به یک رقمی امکان پذیر است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد