صفحه اصلی » سیاسی » اعلام نتایج رسمی ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان  

اعلام نتایج رسمی ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان  

فرماندار اصفهان گفت: طبق شمارش آرا و نتایجی که برای ما ارسال شده است اعضای اصلی و علی البدل ششمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان مشخص شد. 

تاریخ انتشار: ۰۰:۲۰ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین سیستانی اظهار کرد: انتخابات شورای شهر در شعبات اخذ رای اصفهان و شاهین شهر به صورت الکترونیکی به خوبی برگزار شد و نتایج آرا سریع تر مشخص شد، اما با توجه به اینکه تعدادی از آرا در ۳۰ شعبه اخذ رای به شکل دستی و به مدت ۴۵ دقیقه اخذ شده بود، باید این آرا را با آرایی که با سیستم الکترونیکی گرفته شده بود تجمیع می کردیم و در نهایت با هیات نظارت بر انتخابات شوراها هماهنگ می شد و هم اکنون در حال تطبیق آرا هستیم.

وی افزود: اما منتخبان شورای شهر اصفهان که انتخاب آنان بر اساس آمار شمرده شده قطعی شده است عبارت از: ۱.مجید نادرالاصلی ۲. غلامحسین صادقیان ۳. رسول میرباقری ۴. محمدرضا فلاح ۵. محمد نورصالحی ۶. احمدرضا مصور ۷.ابوالفضل قربانی ۸. فرزانه کلاهدوزان ۹.سید امیر سامع ۱۰. مصطفی نباتی نژاد ۱۱. منوچهر مهروی پور ۱۲.عباس حاج رسولیها ۱۳ علی صالحی هستند.

سیستانی ابراز کرد: اعضای علی البدل شورای شهر اصفهان نیز شامل: ۱. رضا امینی ۲. عبدالرسول امامی ۳. احمد شریعتی کمال آبادی ۴. مهدی فوقی ۵. حامد یزدیان ۶. عباسعلی علی خاصی ۷. علیرضا نصر اصفهانی هستند.

وی ادامه داد: تعداد آرا به صورت دقیق‌تر در روز های آینده پس از تجمیع کامل همه آرا اعلام می شود..

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد