صفحه اصلی » سیاسی » مردم با حضور در انتخابات سنگ تمام گذاشتند/ الان وقت کار است

نماینده ادوار مجلس:

مردم با حضور در انتخابات سنگ تمام گذاشتند/ الان وقت کار است

نماینده ادوار مجلس گفت: من میزان مشارکت را خیلی خوب می دانم، در شرایط فعلی با وجود گرانی و مسائل معیشتی همچنین فراگیری ویروس کرونا حضور مردم واقعاً قابل ستایش است؛ مردم را باید عرج نهاد؛ ما مردم خوبی داریم، امام فرمودند بالاترین خدمت، خدمت به این مردم است، لذا حضور مردم با توجه به وضعیت کنونی خوب و چشمگیر بوده و مردم سنگ تمام گذاشتند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۳ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدتقی رهبر در گفت و گو با صاحب نیوز با اشاره به میزان مشارکت مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در اینکه مردم حضور چشمگیری داشتند شکی نیست، ما خیلی از شعب را به صورت حضوری رفتیم و دیدیم که مردم چگونه پای صندوق رای آمده بودند.

نماینده ادوار مجلس افزود: رسانه های خارجی همین حضور مردم را به دنیا رصد کرده بود؛ مسئله عمده هم مشارکت نسبتاً بالای مردم است.

وی افزود: در مورد آمار شمارش نیز این امر مسئول مربوط به خود را دارد که وزارت کشور و ناظرین بر انتخابات هستند و به آنچه گفتند ما اعتماد داریم.به هر حال رئیس جمهور انتخاب شده و به این حرف‌ها و کارشکنی ها نباید اعتنا کرد.

رهبر اشاره کرد: فارغ از اینکه برخی در هر امری دخالت کرده و شبهات مختلفی ایجاد می کند، آرا کمی کمتر یا کمی بیشتر به هر حال رئیس جمهور انتخاب شده و ۱۸ میلیون رای دارد. فعلاً وقت کار است، وقت آن است که دولت جدید تشکیل شده و به انتظارات مردم برسد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه اظهار کرد: دفعه اول نیست که رسانه های بیگانه این حواشی را مطرح می‌کنند، به هر حال برای این مسائل ساخته شده اند. لذا به آنها نباید اعتماد کرد در عوض رسانه های داخلی که در حال خدمت کردن به مردم هستند و نظام را دوست دارند خواسته‌های ملت را به جای حواشی مطرح کنند و بیشتر روی این مسائل مانور بدهند، باید از حضور ملت پای صندوق رای حمایت و تقدیر کرد و انتظارات مردم را از دولت پیگیری کنند.

رهبر در پایان تاکید کرد: من میزان مشارکت را خیلی خوب می دانم، در شرایط فعلی با وجود گرانی و مسائل معیشتی همچنین فراگیری ویروس کرونا حضور مردم واقعاً قابل ستایش است؛ مردم را باید ارج نهاد ما مردم خوبی داریم، امام فرمودند بالاترین خدمت، خدمت به این مردم است، لذا حضور مردم با توجه به وضعیت کنونی خوب و چشمگیر بوده و مردم سنگ تمام گذاشتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد