صفحه اصلی » اجتماعی » آغاز برخورد قانونی با دارندگان پمپ های آب غیرمجاز در اصفهان

آغاز برخورد قانونی با دارندگان پمپ های آب غیرمجاز در اصفهان

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از آغاز برخورد قانونی با دارندگان پمپ های آب غیرمجاز خبرداد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۴ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به آغاز برخورد قانونی با دارندگان پمپ های آب غیرمجاز ​گفت: در پی نصب تعداد زیادی پمپ غیرمجاز بر روی شبکه آبرسانی شهرها و روستاهای تحت پوشش که منجر به کاهش شدید فشار، قطع آب و اختلال در امر آبرسانی عادلانه به مردم شده بود، شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در نامه ای از دادستان محترم عمومی و انقلاب استان اصفهان درخواست مجوز قانونی برای برخورد با افراد متخلف کرد.

مهرداد خورسندی گفت: خوشبختانه مقام محترم قضایی با این درخواست موافقت و اجازه برخورد با مشترکین پرمصرف، مشترکینی که تظاهر به استفاده ناصحیح از آب در شرایط فعلی می کنند و مشترکینی که اقدام به نصب پمپ مستقیم بر روی شبکه نموده اند، صادر کرد.

وی گفت: بر همین اساس از ابتدای هفته جاری عملیات شناسایی و قطع انشعاب مشترکان متخلف آغاز شد و گروه های مروج مصرف بهینه آب آبفای استان اصفهان با همراهی مأموران نیروی انتظامی اجازه دارند ضمن رعایت موازین شرعی، قانونی و حقوق شهروندی، نسبت به شناسایی و قطع انشعاب آب افراد متخلف اقدام کنند.

سخنگوی آبفای استان اصفهان افزود: بدیهی است به محض این که افراد متخلف نسبت به جمع آوری پمپ مستقیم و نصب پمپ و مخزن ذخیره براساس استانداردهای تعریف شده اقدام کنند، انشعاب آب آن ها دوباره وصل خواهد شد.

وی با بیان این که درحال حاضر شبکه آبرسانی اصفهان بزرگ با 3200 لیتر در ثانیه کمبود آب مواجه است گفت: پمپ های غیرمجاز، مدیریت شبکه و عدالت توزیع آب را از دست شرکت آبفا خارج می سازد و به همین دلیل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شناسایی و قطع انشعاب آب مشترکین متخلف را در دستور کار جدی قرار داده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد