صفحه اصلی » اجتماعی » تولید مجموعه پادکست های موضوعی در راستای تحقق اهداف آموزشی

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان خبر داد:

تولید مجموعه پادکست های موضوعی در راستای تحقق اهداف آموزشی

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از طراحی و ساخت مجموعه پادکست های آموزشی این سازمان تحت عنوان رادیو بومرنگ خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۳۹ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ رحیم محمدی با اعلام این خبر توضیح داد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان در زمینه آموزش و فرهنگسازی خدمات و امکانات متنوعی را برای گروه های مختلف شهروندان در نظر گرفته است که از این بین می توان به محصولات صوتی با محوریت تسهیل آموزش برای عموم افراد اشاره کرد.
محمدی ادامه داد: طرح رادیو بومرنگ ایده ای برای تولید مجموعه ای از پادکست هاست که در شبکه های اجتماعی و اپلکیشن های ارائه پادکست بارگذاری خواهد شد و محتواهایی در زمینه انواع پسماندها و روش های مدیریت آن ها در قالب صوت های جذاب و تاثیرگذار را در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به این که آموزش همیشگی و مادام العمر شرط ضروری فرهنگسازی در حیطه محیط زیست و مدیریت پسماند است، اضافه کرد: نمی توان آموزش های مربوط به مدیریت پسماند را محدود به نوع، مکان یا زمان خاصی کرد، بلکه با فراهم کردن زمینه های آموزش در بسترهای مختلف امکان دسترسی و بهره برداری اقشار مختلف آموزش پذیر را مهیا کرده ایم تا بتوانیم از طرق مختلف پیام آموزشی خود را به مخاطبان برسانیم.
وی با اشاره به سهم گسترده فضای مجازی و دنیای دیجیتال از آموزش ها در شرایط کنونی، اضافه کرد: امروزه پادکست ها در کنار دیگر محصولات دیجیتال مانند کلیپ و اینفوموشن، طرفداران خاص خود را دارد و کاربران گوشی های هوشمند از این امکانات برای دسترسی به علوم، اخبار و اطلاعات روز استفاده می کنند و بر همین اساس هم پادکست های آموزشی سازمان با موضوعاتی از قبیل پلاستیک ها، پسماند تر، شیرابه، تفکیک از مبدأ و پسماندهای خطرناک در حال تهیه است و به زودی در شبکه های مجازی مختلف قابل دسترسی خواهد بود.
محمدی تأکید کرد: رویکرد سازمان مدیریت پسماند در حوزه های فرهنگی، مبتنی بر آموزش نامحدود است و با تلاشی روزافزون، محصولات، تولیدات و محتواهای جدید به طور مستمر برای تحقق اهداف آموزشی تهیه و عرضه می شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد