صفحه اصلی » اجتماعی » اجرای بیش از ۶۸۰ برنامه‌های رسانه‌ای در بسیج اساتید استان/ نگاه جریان ساز نخبگان دانشگاهی در اصفهان

رئیس بسیج استان اصفهان خبرداد؛

اجرای بیش از ۶۸۰ برنامه‌های رسانه‌ای در بسیج اساتید استان/ نگاه جریان ساز نخبگان دانشگاهی در اصفهان

رئیس بسیج استان اصفهان با اشاره به فعالیت های سازمان بسیج اساتید در سال گذشته و سه ماه سال جاری گفت: اساتید انقلابی با نگاه حل مسائلی و خانواده محوری به صحنه آمدند و بیش از ۶۸۰ برنامه‌های رسانه‌ای را در سال گذشته برنامه ریزی کردند.

تاریخ انتشار: ۲۳:۴۵ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ به مناسبت ۳۱خرداد روز بسیج اساتید، محمد باقری  رییس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان، در نشست اساتید بسیجی دانشگاه‌های استان اصفهان در دانشگاه اصفهان اظهار کرد: ۳۱ خرداد ماه هرسال روز بسیج اساتید است که ما به رسم گرامیداشت این روز و مقام  شهید چمران بزرگوار دورهم جمع شده ایم. شهید چمران شهیدی بود که سراسر عمرش را با ایثار و با عشق فداکاری و جهاد طی کرد و خوشحالیم که یاد این شهید را گرامی می داریم و امیدواریم بتوانیم در مسیر این شهید قدم برداریم. شهیدی که به معنای واقعی مصداق آیه ۲۰ سوره توبه بود.

وی افزود: ایشان جهاد در راه خدا را الگوی راه خودشان قرار داده بودند و سه ویژگی  مجاهدت مهاجرت عشق به شهادت سرلوحه فعالیت هایشان در زندگی بود. ایشان به تکلیف خودشان عمل کرد و به فیض شهادت رسید در اینجا تکلیف ما این است که انسان های تربیت کنیم در تراز شهید چمران و این خواسته رهبر معظم انقلاب اسلامی است که قطعاً تمامی فعالیت‌ها و زحمات اساتید در این حوزه همین  خواهد بود.

باقری با اشاره به  فعالیت های سازمان بسیج اساتید در سال گذشته و سه ماه سال جاری گفت: پنج محور برش اساتید استانی  در استان اصفهان اجرا شد  و دراثر نگاه حل مسائلی و خانواده محوری اساتید انقلابی به صحنه آمدند و بیش از ۶۸۰ برنامه‌های رسانه‌ای را در سال گذشته برنامه ریزی کردندباقری با اشاره به  فعالیت های سازمان بسیج اساتید در سال گذشته و سه ماه سال جاری گفت: پنج محور برش اساتید استانی  در استان اصفهان اجرا شد  و دراثر نگاه حل مسائلی و خانواده محوری اساتید انقلابی به صحنه آمدند و بیش از ۶۸۰ برنامه‌های رسانه‌ای را در سال گذشته برنامه ریزی کردند و ما افتخار می کنیم به مدیران محترم کانون ها و دفاتر بسیج اساتید در سطح استان اصفهان که در تلاش هستند.

وی تصریح کرد: با همین نگاه جریان سازی و حرکت نخبگان در سه ماهه اول باتوجه به حساسیت این مدت علی اخصوص بصیرت افزایی فعالتی های خوبی انجام شد و بیش از ۹۲۰برنامه رسانه‌ای انجام گرفت.  یکی از مطالبت اصلی در استان ما ۳۱ عنوان بود که له لطف خدا دسته بندی شد و در کارگروه های ویژه مورد برسی قرار گرفت که به دوبت منتخب تقدیم خواهد شد.

رییس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان خاطر نشان کرد: بخشی از سند اشتغال استان درحال پیگیری است و طرح های مختلفی فعالیت های ویژه ای انجام می شود که در حوزه های مختلف محیط زیست و گزدشگری و… در حال انجام است. نگاه ما به مسائل استان حل المسائلی است با نگاه علنی و انقلابی همراه است که این ظرفیت در نهضت بسیج باعث شده فعالیت های خوبی انجام بشود. تا نگاه مطالبه گری و جریان سازی ادامه خواهد داشت، در کنار مردم خواهیم بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد