صفحه اصلی » اقتصادی » استقبال خوب مردم از مرحله پنجم طرح اقدام ملی مسکن استان اصفهان

استقبال خوب مردم از مرحله پنجم طرح اقدام ملی مسکن استان اصفهان

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه در پنجمین دوره از ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن استان، استقبال خوبی بعمل آمد گفت: در این دوره برای 21 شهر استان جمعاً بالغ بر 32 هزار نفر اقدام به ثبت‌نام کردند.

تاریخ انتشار: ۰۱:۴۰ - جمعه ۱۴۰۰/۰۴/۴

به گزارش صاحب نیوز؛

علیرضا قاری‌قرآن مدر خصوص آمار ثبت نامی های جدید مسکن ملی دردوره پنجم این طرح اذعان داشت: در این دوره از ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن، متقاضیان می‌توانستند در ۲۱ شهر از استان اصفهان اقدام به ثبت نام کنند که با توجه به اتمام مهلت ثبت‌نام، تعداد ۳۲ هزار و ۵۴۸ نفر در بازه زمانی تعیین شده برای این شهرها ثبت‌نام کردند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: از این تعداد ثبت نام انجام شده، ۲۷ هزار و ۴۲۴ نفر متقاضی مسکن ملی در شهرهای جدید استان بودند و پنج هزار و ۱۲۴ نفر نیز در سایر شهرها ثبت نام کرده‌اند.

وی در خصوص میزان استقبال مردم این استان در دور پنجم ثبت‌نامی طرح اقدام ملی مسکن اظهار کرد: میزان استقبال با توجه به ظرفیت ثبت نام سنجیده می‌شود، لذا در شهرهای بهارستان و فولادشهر استقبال خوبی شده است.

قاری‌قرآن بیان داشت: با توجه به ظرفیت ۱۱ هزار واحدی پیش بینی شده برای ثبت نام مرحله پنجم و ثبت‌نام بیش از ۳۲ هزار نفر در این مرحله و پالایش متقاضیان، ظرفیت در شهرهای ثبت‌نامی تکمیل و بعضاً بیش از ظرفیت موجود ثبت نام  شده است که به لطف خدا اراضی مورد نیاز تامین می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان  با بیان اینکه برنامه تعهدی اصفهان در طرح اقدام ملی مسکن حدود ۷۰ هزار واحد بوده است عنوان کرد: ثبت نام بعمل آمده تا کنون، بیش از ظرفیت استان است لذا پس از پالایش متقاضیان، تکمیل پرونده و تایید نهایی آنان، تکمیل یا عدم تکمیل برنامه تعهدی مشخص می‌شود.

وی تصریح کرد: تصمیم‌گیری در خصوص بازگشایی سایت و ثبت‌نام مجدد برای این طرح در استان، درحال بررسی وپس از نهایی شدن کارشناسی ها به راه و شهرسازی  اعلام تا اتخاذ تصمیم واقدام شود  .

 پنجمین دوره از ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به منظور تکمیل ظرفیت باقیمانده این طرح در مجموع برای ۲۱ شهر استان شامل: اردستان، تیران، بادرود، جندق، حبیب‌آباد ، خالدآباد، خور، داران، دولت آباد، زواره، علویجه، گلپایگان، مهاباد، میمه، وزوان، نوش‌آباد، ابوزیدآباد، فرخی و شهرهای جدید « بهارستان، فولادشهر و مجلسی» انجام شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد