صفحه اصلی » تولیدی » روند شیوع ویروس کرونا در اصفهان صعودی است

روند شیوع ویروس کرونا در اصفهان صعودی است

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ۲۰۱ نفر از بیماران جدید مبتلا به کرونا در طی یک روز گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه بستری شده‌اند، همچنین در این بازه زمانی ۱۳۵ بیمار بهبود یافته کرونا از این مراکز درمانی ترخیص شده‌اند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۹ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۷

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز  اظهار کرد در یک روز گذشته یک هزار و ۷۴۰ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند و از این تعداد تست ۵۳۶ نفر قطعی کرونا بوده است؛ مرگ ۱۰ بیمار مشکوک به کرونا را در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان داشتیم که تاکنون تست پنج بیمار مثبت بوده است.

وی افزود: اکنون مجموع ۸۹۶ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند، از این تعداد ۱۵۴ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی بر اساس آخرین وضعیت رنگ‌بندی شهرهای استان اصفهان اعلام کرد: ۱۲ شهرستان استان اصفهان در رنگبندی زرد قرار دارد و ۱۱ شهرستان در وضعیت نارنجی هستند و خوشبختانه هنوز هیچ کدام از شهرستان‌های استان اصفهان در وضعیت قرمز کرونا قرار نگرفتند همچنین هیچ کدام از شهرستان ها در وضعیت سفید قرار ندارند و روند شیوع ویروس کرونا صعودی شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد