صفحه اصلی » اجتماعی » نظارت بر نحوه رعایت صحیح شیوه نامه های بهداشتی/ همراهان از تجمع در حوزه های امتحانی کنکور پرهیز کنند

نظارت بر نحوه رعایت صحیح شیوه نامه های بهداشتی/ همراهان از تجمع در حوزه های امتحانی کنکور پرهیز کنند

با توجه به اهمیت رعایت نکات بهداشتی حین برگزاری کنکور ۱۴۰۰ که طی چهار روز در اواخر این هفته برگزار خواهد شد، کارشناسان حرفه ای بهداشت محیط و کلیه شبکه های تابع و اصفهان بر نحوه صحیح این آزمون با رعایت شیوه‌نامه‌ها و مسائل بهداشتی به صورت کامل نظارت خواهند داشت.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۵ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ کنترل موارد لازم بهداشتی و رعایت شیوه‌‌نامه ها در حوزه های امتحانی انجام خواهد شد؛ دانش‌آموزان با خیالی آسوده به حوزه های امتحانی کنکور بیایند.

مرکز بهداشت استان اصفهان اعلام کرد: با توجه به اهمیت رعایت نکات بهداشتی حین برگزاری کنکور ۱۴۰۰ که طی چهار روز در اواخر این هفته برگزار خواهد شد، کارشناسان حرفه ای بهداشت محیط و کلیه شبکه های تابع و اصفهان بر نحوه صحیح این آزمون با رعایت شیوه‌نامه‌ها و مسائل بهداشتی به صورت کامل نظارت خواهند داشت.

با توجه به اینکه تعدادی از این حوزه های امتحانی در دانشگاه‌های شهر و تعدادی از مدارس در شهرستان‌ها به این کار اختصاص داده شده با همکاری اداره آموزش و پرورش بازدید بهداشتی و کنترل موارد لازم و رعایت شیوه‌‌نامه ها در این حوزه ها انجام خواهد شد.

نکته قابل توجه این است که، رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در این حوزه ها به صورت کامل پیگیری خواهد شد ولی از  شهروندان می‌خواهیم در خارج از حوزه های امتحانی با توجه به شرایط حاد بیماری کرونا و پیک پنجمی که در راه است به هیچ عنوان تجمع نکنند و رعایت فاصله گذاری ها را داشته باشند، داوطلبانی که به حوزه می روند و زمانی که آن‌ها خارج می‌شوند مشخص است و مسلما شرایط در داخل حوزه ها مناسب است اما در خارج از حوزه ها باید والدین گرامی و همراهان همکاری لازم را با سیستم های بهداشتی داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد