صفحه اصلی » اقتصادی » آخرین وضعیت قیمت ها در بازار میوه و ماهی

آخرین وضعیت قیمت ها در بازار میوه و ماهی

امروز چهارشنه هشتم تیر ماه خبرنگار صاحب نیوز با حضور در فروشگاه ها آخرین قیمت ها در بازار را بررسی کرده است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۵ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ امروز چهارشنه هشتم تیر ماه خبرنگار صاحب نیوز با حضور در فروشگاه ها آخرین قیمت ها در بازار را بررسی کرده است.

در بازار میوه موز ایرانی کیلویی ١٩ هزار تومان و موز هندی کیلویی ٢٣ هزار تومان، پرتقال والنسیا تامسون چهار هزار و ۵٠٠ تا ٩ هزار تومان، خیار گلخانه ای از سه هزار و ۵٠٠ تا پنج هزار تومان و شلیل از ١٩ تا ٢٧ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار عرضه می شود.

هلو و انگور یاقوتی ١٩ تا ٣١ هزار و ۵۰۰ تومان،ملون دو هزار و ۵٠٠ تا پنج هزار تومان، زردآلو ٢۵ تا ٣٧ هزار تومان قیمت خورده همچنین طالبی شاه آبادی چهار هزارو ۵٠٠ تا ٩ هزار و ۵٠٠ تومان و گیلاس تکدانه ٢۵ تا ۴٣ هزار و ۵٠٠ تومان به فروش می رسد.

پیاز زرد هزار و ۵٠٠ تا دو هزار و ۵٠٠ تومان، سیب زمینی کیلویی دو هزارو ۶٠٠ تا چهار هزار و ۵٠٠، هویج چهار تا هفت هزار تومان، باقالا چهار تا شش هزار و ۵٠٠ همچنین سبزی خوردن کیلویی چهار هزار و ۵٠٠ تا شش هزار، گل کلم نیز دو هزار و ۶۰۰ تا شش هزارتومان در بازار عرضه می شود.

در این بازار گوجه بوته ای از دو هزارو ۵٠٠ تا پنج هزار و ۵٠٠ تومان، قارچ از ٢۶ تا ۴٠ هزار و ۵٠٠ تومان و بادمجان از سه هزار و ۵٠٠ تا شش هزار و ۵٠٠ تومان، فلفل دلمه ای سبز نیز از چهار تا شش هزار و ۵۰۰ تومان و سیر تازه چهار تا ٩ هزار تومان قیمت خورده است.

بازار ماهی و میگو

ماهی قزل آلا از ۴۵ تا ۵١ هزار و ۵۰۰ تومان، ماهی آزاد از ٢٢ هزارو ۵٠٠ تا ٢٧ هزار تومان در دسترس مشتریان قرار دارد، ماهی شوریده پاکستانی از ١٠١ تا ١٢٣ هزار و ۵٠٠ تومان، شوریده صید روز از ١۶٨ تا ١٩٠ هزار و ۵۰۰ تومان و ماهی سرخو چمن از ١١٢ تا ١٢٣ هزار تومان و سرخو سلطان از ۴٠ تا ۴۵ هزار تومان در بازار عرضه می شود.

ماهی شیر از ١۴۵ تا ١٧٠ هزار تومان و ماهی چیلا از ٣٠ هزار و ۵٠٠ تا ٣۶ هزار تومان، همچنین ماهی کفشک از ٧٨ هزار و ۵۰۰ تا ٩٠ هزار تومان و ماهی لب شتری از کیلویی ۶٢ تا ٧٣ هزار تومان به فروش می رسد.

در این بازار، ماهی حلوا بندری از ۴۵ تا ۵٠ هزار و ۵٠٠ تومان و حلوا تپلی از ٢٨ تا ٣٧ هزار تومان، میگو سرتیز از ۶٧ تا ٧٣ هزار تومان و شاه میگو از ٣٣۶ تا ٣۵٨ هزار و ۵٠٠ تومان در دسترس مشتریان قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد