صفحه اصلی » اجتماعی » غفر الهی مدیر صندوق بازنشستگی استان شد

غفر الهی مدیر صندوق بازنشستگی استان شد

در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، از زحمات شهروز عبادی تجلیل و علیرضا غفر الهی به عنوان مدیر جدید صندوق بازنشستگی استان معرفی شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در آیین تودیع و معارفه مدیر صندوق بازنشستگی استان، با بیان اینکه خدمت به جامعه بازنشستگان، خدمتی شایسته است، اظهار کرد: بازنشستگان آیینه تمام نمای کارمندان جوان امروز هستند و خدمت صادقانه به آنها، از اهمیت والایی برخوردار است.

فرماندار اصفهان افزود: بازنشستگان از مهم ترین قشرهای جامعه به شمار می روند كه در رشد و پیشرفت كشور اثرگذار هستند و دولت ها می توانند از تجربیات آنان در مسیر تحقق برنامه های خویش بهره مند شوند.

سیستانی با بیان اینکه جایگاه و شأن بازنشستگان، جایگاهی والاست، خاطرنشان کرد: بازنشستگی مرحله ای است که هیچکس را گریزی از آن نیست و احترام، رعایت حرمت و استفاده از تجارب بازنشستگان، همواره مورد تاکید است  و بی شک آنان بدون هیچ منتی، آماده ارائه تجارب خود به نسل های جوان هستند.

وی توجه به منزلت بازنشستگان را امری ضروری دانست و تأکید کرد: لزوم تکریم بازنشستگان، دفاع از حقوق آنها، تکریم و ارائه خدمات باکیفیت به بازنشستگان باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه کانون‌ها صدای رسای بازنشستگان هستند، عنوان کرد: کانون ها گروه‌های مرجع اجتماعی هستند که هم قادر به انتقال مشکلات به مسوولان هستند و هم می توانند در تصمیم‌سازی‌ها و برنامه‌ریزی‌ها نقش کلیدی داشته باشند.

سیستانی با تأکید بر اینکه تقویت کانون های بازنشستگی، امری ضروری است، افزود: خوشبختانه در چند سال اخیر نقش و جایگاه کانون ها نزد مسئولان و مقام های بلندپایه کشور پررنگ تر و با اهمیت شده که انشاء ا… بیش از پیش شاهد رفع مشکلات بازنشستگان در سطوح مختلف باشیم.

گفتنی است، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، از زحمات شهروز عبادی تجلیل و علیرضا غفر الهی به عنوان مدیر جدید صندوق بازنشستگی استان معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد