صفحه اصلی » ورزشی » جایگاه مناسب سپاهان در اولویت/ اسامی اعلام شده برای جدایی و اضافه شدن به تیم سپاهان دروغ محض است

نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی مطرح کرد؛

جایگاه مناسب سپاهان در اولویت/ اسامی اعلام شده برای جدایی و اضافه شدن به تیم سپاهان دروغ محض است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان، گفت: سپاهان باید جایگاه مناسبی در جدول داشته باشد و با یک برد یا باخت اتفاق خاصی رخ نمی دهد، همچنین  تیم من نیازی به تقویت ندارد و بازی به ظاهر آسانی نسبت به هفته های گذشته خواهیم داشت اما بازی بسیار مهم، سخت و سرنوشت سازی است.

تاریخ انتشار: ۰۰:۲۸ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ محرم نویدکیا شامگاه چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار با  تیم فوتبال ماشین سازی تبریز  در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران که در روز پنجشنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود، اظهار کرد: ما دو امتیاز  بسیار مهم را در مقابل ماشین سازی در بازی رفت از دست دادیم و اگر غفلت کنیم  جای جبران نخواهیم داشت. تمامی بازیکنان در اختیار تیم قرار دارند و می توانند به تیم کمک کنند. بازی به ظاهر آسانی نسبت به هفته های گذشته خواهیم داشت اما بازی بسیار مهم، سخت و سرنوشت سازی است.

نویدکیا افزود: شاید ماشین سازی آخرین شانس خود را برای باقی ماندن در لیگ داشته باشد و همه می دانیم که هیچ بازی راحت نیست و گاهی تیم های آسان مسابقات و شرایط سختی را برای حریف رقم می زنند، اختلاف سطح فوتبال کم شده است و باید با تمرکز بالا و برنامه ریزی مقابل ماشین سازی به میدان برویم.

وی در رابطه با پیام‌نیازمند گفت عنوان کرد: من به کارم با پیام نیازمند ادامه می دهم این بازیکن بازی با پای فوق العاده ای دارد و در بازی سازی شرکت می کند و بنده این سبک را دوست دارم و ترجیح می دهم فعالیت خود را با این دروازه بان ادامه دهم مگر اینکه مشکلی پیش بیاید که بخواهم در مورد آن تصمیم گیری کنم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به اسامی هایی که برای جدایی و اضافه شدن به تیم سپاهان مطرح شده اند، اعلام کرد: سپاهان باید جایگاه مناسبی در جدول داشته باشد و با یک برد یا باخت اتفاق خاصی رخ نمی دهد. تمامی اسامی اعلام شده دروغ محض است و تا کنون با هیچ بازیکنی صحبت نکرده ایم و تا زمانی که بازیکنان نخواهند از تیم جدا شوند هیچ بازیکنی را اضافه نخواهم کرد من از تیم و بازیکنان راضی هستم و نیازی به اینکه در آینده بازیکنی به تیم اضافه کنم ندارم و تیم من نیازی به تقویت ندارد و همچنین تصمیم گیرنده نهایی در این رابطه من هستم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد