صفحه اصلی » ورزشی » برگزاری اولین مسابقه پنجگانه رالی شهری کشور در استان اصفهان/ پیست نقش جهان، دومین پست بزرگ کشور در وضعیت بدی قرار دارد

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان خبرداد؛

برگزاری اولین مسابقه پنجگانه رالی شهری کشور در استان اصفهان/ پیست نقش جهان، دومین پست بزرگ کشور در وضعیت بدی قرار دارد

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، گفت: پیست نقش جهان در وضعیت بدی قرار دارد و و حدوداً ۲ میلیارد تومان هزینه بازسازی پیست است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۴ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ شهرام شاه زمانی شامگاه چهارشنبه در اولین نشست خبری با خبرنگاران، با اشاره به گزارش ۳۶ روزه هیئت، اظهار کرد: امسال ما اعزام تیم بانوان موتورسوار  را به مسابقات با لباس های مخصوص و با حجاب کامل را داریم، در موتور سواری بانوان فعالیت های خوبی از طرف هیت انجام می‌شده اما سمت و هدفی نداشته و به سمت قهرمانی نرفته است، ما با اقداماتی که انجام دادیم بستر برای بانوان فراهم کردیم.

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان افزود: موتور سواری بانوان در پیست‌ها آزاد است، پیست نقش جهان پذیرای بانوان خواهد بود و این فضا کاملا محصور است و زمانی اختصاصی برای بانوان است، بانوان می‌توانند برای ثبت نام کلاس‌های آموزشی مراجعه بکنند، همینطور در رشته کراس ما می‌توانیم بانوان را جذب بکنیم که در رشته قهرمان کراس ایران خانم نعمت الهی از استان اصفهان است.

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، اعلام کرد: به زودی بنرهای ترک‌دی  را در سطح شهر  نصب‌ می‌کنیم که  یک هزینه ورودی دارد و علاقه‌مندان می‌توانند بیایند  و تمام نکات حرفه ای موتورسواری و ماشین سواری را یاد بگیرند، در بین این‌افراد ما استعداد یابی خواهیم کرد و قهرمانانی را برای اعزام به مسابقات را انتخاب می‌کنیم،  همچنین پس از مجمع انتخاباتی رئیس هیئت موتور سواری  اولین مقام کشوری توسط حمید زارع کسب شد.

وی با توجه به مسابقات پیش‌رو ، بیان کرد: در ۲۵ تیرماه دو راند مسابقه در پیش داریم که سعی داریم از طریق آن افراد را در رشته اسکای روم جذب کنیم و بعد از آن در تاریخ ۷ مردادماه اولین مسابقه پنجگانه رالی شهری در سطح کشور در استان اصفهان از مبدأ  چهار شهرستان به مقصد اصفهان به‌طور همزمان آغاز می شود، همچنین ۲۵ تیرماه مسابقات آفرود کشوری است که شش  نفر اعزامی داریم و ۷ مردادماه مسابقات چهار شهرستان تیران و کرون ،خمینی شهر، نجف آباد و شاهین شهر را به طور همزمان داریم.

شاه زمانی خاطرنشان کرد: از روزی که بنده به عنوان رئیس هیئت انتخاب شدم جلسات متعددی را با شهرستان ها داشتم و حدود ۱۲ شهرستان در این رشته فعال هستند اما هیچگونه ساماندهی روی این هیئت ها انجام نشده بود و ما طبق برنامه ریزی هایی که داریم شهرستان‌ها را ساماندهی می‌کنیم؛ همین شهرستان ها هستند که  می توانند هیئت استان را به اهدافش نزدیک کنند.

وی با اشاره به وضعیت چند سال اخیر پیست نقش جهان عنوان کرد: پیست نقش جهان در وضعیت بدی قرار دارد و و حدوداً ۲ میلیارد تومان هزینه بازسازی پیست است.

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان تصریح کرد: ورزش کارتینگ پایه ورزش اتومبیلرانی است و پیست نقش جهان دومین پیست بزرگ ایران است، ما با قدرت می‌گویم در رشته موتور ریس تا پایان سال قهرمان خواهیم داشت، به دنبال این هستیم برای موتورسواران محلی در سطح شهر مسابقات محله محور را با شهرداری برنامه‌ریزی کرده و در پیست نقش جهان این مسابقات را برگزار کنیم، ما می توانیم از این راه موتورسواران را به قانونمندی تشویق کنیم تا بتوانند از خطرات جانی و مالی جلوگیری کنند.

شاه‌زمانی ادامه داد: هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی هر روز از ساعت هشت صبح تا دو بعد از ظهر فعال است و علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات یا ثبت نام کلاس های آموزشی مراجعه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد