صفحه اصلی » ورزشی » لزوم حمایت همه از ذوب آهن برای موفقیت/ تغییر راهکاری با ریسک بالا برای موفقیت

لزوم حمایت همه از ذوب آهن برای موفقیت/ تغییر راهکاری با ریسک بالا برای موفقیت

به نظر در حالی که برخی از تغییر در نیمکت ذوب آهن سخن می گویند؛ این راهکاری کارآمد نبوده و درصد موفقیت آن چندان زیاد نیست از این رو بهتر است همه کمک و تلاش کنند تا این تیم از این وضعیت خارج شود؛ برای فوتبال اصفهان یک کابوس وحشتناک است که یکی از تیم ها خود در لیگ را از دست دهد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۸ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ در ادامه بازی های لیگ برتر و در هفته بیست و پنجم ذوب آهن در تبریز در مقابل تراکتور قرار گرفت که این بازی را با نتیجه صفر بر یک واگذار کرد و متاسفانه نتوانست از این بازی امتیاز بگیرد.

در حالی شاگردان مجتبی حسینی در مقابل تراکتور قرار گرفتند که تراکتور روزهای پر حاشیه ای را می گذراند و یک روز مانده به این مسابقه سرمربی خود را تغییر داد و این تیم پر طرفدار تبریزی در حالی در این بازی حاضر شد که در این فصل دو جام را از دست داده و شانس بسیار کمی نیز برای کسب سهمیه دارد.

ذوب‌آهن شرایط بدی دارد؛ سبزپوشان اصفهانی در 4 هفته اخیر هیچ بردی نداشته و همراه با ماشین‌سازی اصلی‌ترین گزینه‌های سقوط لیگ بیستم به شمار می‌روند. اگرچه تیم حسینی با سایپا تنها 3 امتیاز اختلاف دارد، اما کسب 3 شکست و یک تساوی در 4 هفته گذشته فشار روحی و روانی زیادی را به کادرفنی و بازیکنان ذوب‌آهن وارد کرده و همین مسئله باعث شده تا ضریب اشتباهات فردی بازیکنان این تیم به شکل چشم‌گیری افزایش پیدا کند. اتفاقی که در بازی شب گذشته مقابل تراکتور نیز رخ داد و ذوبی‌ها با وجود بازی خوبی که به نمایش گذاشتند، روی یک اشتباه بچگانه نتیجه بازی را واگذار کردند.

از خوش شانسی ها برای سبزپوشان این بود که در این هفته سایپا هم نبرد تا در دسترس ذوب آهن باشد و نساجی نیز امروز بازی خواهد داشت.

داوود عابدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: اگر بخواهیم در مورد نتیجه های این هفته های اخیر تیم ذوب آهن صحبت کنیم باید بگوییم قابل قبول نبوده است.

این مربی گفت: همین عدم نتیجه گیری فشار را روی تیم بالا برده است و کار را برای این تیم سخت کرده است؛ اما اگر کمی دقیق تر این تیم را بررسی کنیم برای مثال در بازی با تراکتور عملکرد این تیم خیلی بد نیست و حتی در بسیاری از موارد قابل قبول است.

وی افزود: به هر حال باید بپذیریم بخشی از وضعیت تیم ذوب آهن به خاطر عدم بهرهمندی ا ز ابزار لازم است که این موضوع در فاز هجومی تیم بسیار آشکار است.

عابدی بیان کرد: بیش از هر چیز در حال حاضر آرامش به تیم کمک می کند و باید بازیکنان تمرکز خود را بالا ببرند و کم اشتباه ظاهر شوند و قدر موقعیت هایی که به دست می آورند را بدانند.

داوود عابدی بیان کرد: ذوب آهن با نساجی و سایپا سه تیمی هستند که برای فرار از انتهای جدول تلاش می کنند و فکر می کنم ذوب آهن با هر دوی این تیم ها بازی دارد پس می تواند همه چیز تغییر کند.

شاید در ابتدای فصل هیچکس فکر نمی کرد ذوب آهن در انتهای جدول قرار گیرد و حتی بعد از آن نیز همه انتظار داشتند ذوب آهن خیلی راحت از انتهای جدول جدا شود اما اینگونه نشد و ذوب آهن در انتهای جدول قرار گرفت و تلاش های این تیم نیز تا کنون راه به جایی نبرده است.

ذوب آهن در شرایطی این جایگاه را دارد که بازی های باقی مانده نیز برای این تیم ساده نخواهد بود؛ دربی اصفهان و بازی های شش امتیازی با تیم های انتهای جدول هر چند که امید را برای این تیم حفظ کرده است اما فرصت اشتباهی را به شاگردان حسینی نمی دهد.

به نظر می رسد در این روزهای پایانی مجتبی حسینی باید از تمام داشته های خود به خوبی استفاده کند؛ یکی از این داشته ها میانگین قدی خوب بازیکنان ذوب آهن است که به نظر هنوز نتوانسته ذوب آهن از آن بهره ببرد؛ پتانسیلی که می تواند در شروع مجدد ها و سانت ها به خوبی به تیم کمک کند؛ سرعت بالای دو سه بازیکن ذوب و نیروی جوانی در این تیم نیز عوامل دیگری است که می تواند بیشتر و بهتر از آن استفاده شود.

به نظر در حالی که برخی از تغییر در نیمکت ذوب آهن سخن می گویند؛ این راهکاری کارآمد نبوده و درصد موقیت آن چندان زیاد نیست از این رو بهتر است همه کمک و تلاش کنند تا این تیم از این وضعیت خارج شود؛ برای فوتبال اصفهان یک کابوس وحشتناک است که یکی از تیم ها خود در لیگ را از دست دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد