صفحه اصلی » اقتصادی » نیمی از کامیون های برون شهری فرسوده هستند/ لاستیک های وزارت صنعت و معدن و تجارت کمیاب شدند

رئیس کانون کامیونداران استان اصفهان:

نیمی از کامیون های برون شهری فرسوده هستند/ لاستیک های وزارت صنعت و معدن و تجارت کمیاب شدند

رئیس کانون کامیونداران استان اصفهان، گفت: ۴۰ درصد کامیون های بیرون شهری فرسوده هستند، رانندگان توان مالی و جسمی ندارند که بخواهند شغل دیگری  را جایگزین یا خودروی خود را به روزرسانی بکند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۷ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۰

رضا بابایی پور در گفت و گو با صاحب نیوز اظهار کرد: ۴۰ درصد کامیون های بیرون شهری فرسوده هستند، برای کنار گذاشتن این کامیون ها اقدامات انجام می‌شود اما به علت هزینه های بالا برای رانندگان به روزرسانی ناوگان‌ها میسر نیست.

رئیس کانون کامیونداران استان اصفهان افزود: حمایت از رانندگان کامیون ها انجام می‌شود اما برای جلوگیری از تردد کامیون های سالخورده باید رانندگان جایگزین کامیون‌های خود را پیدا کنند تا بتواند خودروهای فرسوده را کنار بگذارد، رانندگان نمی‌توانند بیکار شوند.

وی، بیان کرد: عده‌ای از رانندگان هستند که عمرشان را در این راه صرف کردند و الان توان مالی و جسمی ندارند که بخواهند شغل دیگری را جایگزین یا خودروی خود را به روزرسانی بکند.

وی با اشاره به دغدغه‌های رانندگان کامیون ها، گفت: قطعات ماشین‌ها بسیار گران است، وقتی که دلار افزایش پیدا کرد  قطعات و اجناس افزایش قیمت داشتند و وقتی که دلار کاهش داشت، اجناس به همان قیمت بالا ثابت ماند. لاستیک هایی که وزارت صنعت و معدن و تجارت به رانندگان می‌داد، کم یاب شدند و رانندگان مجبور هستند، آزاد خریداری کنند و همچنین هزینه‌  تعمیرگاه‌ها  برای کامیون‌ها به صرفه نیست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد