صفحه اصلی » اجتماعی » تغییر در راس اداره کل تعزیرات استان اصفهان/ منصور انصاری سرپرست تعزیرات حکومتی استان اصفهان شد

تغییر در راس اداره کل تعزیرات استان اصفهان/ منصور انصاری سرپرست تعزیرات حکومتی استان اصفهان شد

مراسم تکریم مدیرکل سابق و معارفه سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان برگزارشد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۹ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره کل تعزیرات استان اصفهان با حضور مقامات استانی و دادستان مرکز استان برگزار شد.

علی اصفهانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان در مراسم تکریم مدیرکل سابق تعزیرات و معارفه سرپرست جدید این اداره کل، به اهمیت نقش سازمان تعزیرات حکومتی به عنوان حامی تولیدکنندگان و ضرورت  توجه دستگاه های دولتی به این امر اشاره کرد و گفت:  مبارزه با فساد و گلوگاه های آن باید در اولویت قرار گیرد.

وی به شاخص های شخصیتی شهید بهشتی و شهید سلیمانی پرداخت و رمز موفقیت آنها را انقلابی بودن و تفکر انقلابی دانست و افزود: اگر ما بتوانیم این عزیزان را الگوی خود قرار دهیم قطعا همه مشکلات کشور حل خواهد شد.

در ادامه مراسم بارانی مشاور رئیس سازمان تعزیرات در این آیین نیز با اشاره به رزومه انصاری سرپرست اداره کل تعزیرات اصفهان، گفت: وی از بدنه سازمان است و به خوبی به شرح وظایف اشراف دارد.

وی نقش راهبردی سازمان را تسهیل گری دانست و برخورد با متخلفین که به اقتصاد کلان کشور ضربه میزند را یکی از مهمترین اهداف تعزیرات حکومتی است.

همچنین در این آیین منصور انصاری سرپرست جدید اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان، با خیر مقدم، از تلاش های صالحی و از اعتماد ریاست این سازمان قدردانی کرد.

وی در بخشی از صحبت های خود این موضوع را یادآوری کرد که سازمان تعزیرات حکومتی بدون همکاری با دستگاه های دیگر و همت کارکنان تعزیرات حکومتی در استان اصفهان موفق نخواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد