صفحه اصلی » اقتصادی » ۲۵۱ نقطه پرحادثه در جاده‌های کشور ساماندهی شد

در سه ماه اخیر؛

۲۵۱ نقطه پرحادثه در جاده‌های کشور ساماندهی شد

معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۵۱ نقطه پرحادثه در جاده‌های کشور ساماندهی شده است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۱ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛  داریوش امانی پیش از ظهر پنجشنبه در آئین آغاز عملیات اجرایی زیرگذر «باکسی ونهر» در شهرستان فلاورجان با بیان اینکه ساماندهی نقاط پرحادثه اولویت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و یکی از مطالبات اصلی شهروندان است، اظهار داشت: بر این اساس این اقدام را با همکاری پلیس راه در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی با بیان اینکه از این رو از ابتدای سال جاری تاکنون از نقاط شناسایی شده در این زمینه ۲۵۱ نقطه ساماندهی شده است، ابراز داشت: پروژه زیرگذر «باکسی ونهر» نیز در این راستا در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور با اشاره به اینکه تأمین اعتبار مورد نیاز برای اجرای پروژه زیرگذر «باکسی ونهر» انجام شده است، ادامه داد: پیمانکار تعهد کرده تا سه ماه آینده این پروژه را به بهره برداری برساند.

وی با تاکید بر اینکه ایمن سازی برای هدایت ترافیک در پروژه زیرگذر «باکسی ونهر» انجام شده است، ادامه داد: انتظار داریم این پروژه در زمان تعیین شده به بهره برداری برسد.

بازدید از عملیات اجرایی ۲ پروژه در شهرضا

امانی با بیان اینکه برای اجرای زیرگذر «باکسی ونهر» خاکبرداری زیادی دارد، ادامه داد: ترافیک در این محدوده به صورت ایمن مدیریت شده و سعی داریم این پروژه را به بهترین شکل ممکن در زمان مقرر به اتمام برسانیم.

گفتنی است، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور تاکنون از پروژه‌های روکش آسفالت حفاظتی اسلاری سیل محور روستایی دهک – یحیی آباد و روکش احداث محور روستایی هونجان – گرموک بازدید کرده است و رضا اکبری معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، مهدی خضری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان و سمیه محمودی نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدیدها این مقام مسئول را همراهی کرده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد