صفحه اصلی » استان اصفهان » مدعیان حقوق بشر همواره در پی کشتار مردم بی گناه هستند

مدعیان حقوق بشر همواره در پی کشتار مردم بی گناه هستند

امام جمعه نایین گفت: کسانی که ادعای حقوق بشر دارند با مصوبات دروغین همواره درپی کشتار مردم بی گناه هستند.

تاریخ انتشار: ۲۰:۳۶ - جمعه ۱۴۰۰/۰۴/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید علی سجادی در خطبه‌های نماز عبادی و سیاسی جمعه نایین اظهار کرد: حمله موشکی به هواپیمای مسافربری ایران و کشتن کودکان، زنان و مردان بی گناه و شهادت شهید صدوقی در محراب نمونه‌ای از جنایت‌های استکبار جهانی است. وی بیان کرد: تهدیدهای دولت آمریکا، هراس این دولت از اقتدار نظام اسلامی در دنیا را نشان می‌دهد.

امام جمعه نایین افزود: وقتی آمریکا در بیش از ۱۳۴ کشور دخالت مستقیم نظامی می کند و هزاران نفر از مردم آن کشورها را به خاک و خون می کشد، نمی تواند ادعای دفاع از حقوق بشر را داشته باشد، لذا باید با استفاده از تمام ظرفیت های رسانه ای جنایات آمریکا را برملا کرد و با ایجاد جذابیت های های بصری و رسانه ای این جنایات شیطان بزرگ را به اطلاع مردم دنیا رساند.

سجادی اظهار داشت: مقاومت در تلاش و کوشش و خنثی کردن تحریم ها خلاصه می شود و باید در این راه برنامه ریزی کنیم و از ابزارهای مقاومت استفاده کرد.

وی تصریح کرد: جوانان فعال و خلاق ابزاری مهم در راه مقاومت در برابر استکبار هستند و باید کاری کینم تا این قشر تاثیرگذار به ما اعتماد کنند، چرا که این جوانان قدرت هسته ای را در کشور ایجاد و اکنون در حوزه بهداشت، واکسن ایرانی کرونا را تولید کردند.

امام جمعه نایین در بخش دیگری گفت: مدیرانی که درحال حاضر سرکار هستند و مدیرانی که طی ماه‌های آتی خواهند آمد باید توجه داشته باشند که حل مشکلات مردم مهمترین وظیفه آنهاست.

سجادی گفت: نمی شود که بخواهیم حکومت اسلامی داشته باشیم اما متوجه نباشیم چگونه باید رفتار و گفتار کنیم،اقدامات و کارهایی که به رفع مشکلات مردم نینجامد و حتی باری به دوش مردم و جامعه اضافه شود کارافزایی و بیهوده است.

آیین نمازجمعه این هفته نایین با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در رواق فاطمیه امام زاده سلطان سید علی (ره) این شهر برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد