صفحه اصلی » ورزشی » جودوکاران ناشنوای اصفهانی امیدهای کسب مقام برای تیم ملی

جودوکاران ناشنوای اصفهانی امیدهای کسب مقام برای تیم ملی

دبیر هیات جودو استان اصفهان،گفت: حمایت هایی برای جودوکاران ناشنوا انجام شده و شش نفر از برترین‌های آن‌ها را برای نخستین بار به اردوی تیم ملی دعوت شده که اکنون در شهر تهران در حال  انجام تمرینات هستند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ - شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۲

همایون طبایی در گفت و گو با صاحب نیوز با اشاره به حمایت های انجام شده از جودوکاران ناشنوا اظهار کرد: از جمله حمایت هایی که برای جودوکاران ناشنوا انجام شده است، شش نفر از برترین‌های آن‌ها را برای نخستین بار به اردوی تیم ملی دعوت کردند که اکنون در شهر تهران در حال  انجام تمرینات هستند، اما زمان بازی هایشان به طور قطعی مشخص نیست، همچنین لباس های جودو  که قیمت بالایی دارد به این ورزشکاران اهدا شده است.

دبیر هیات جودو استان اصفهان افزود: چون ناشنوایان از لحاظ انجام بعضی از فعالیت‌ها محدود هستند به واسطه مربی‌های استانی جودو مسابقات انتخابی برگزار شد و این افراد دعوت شده توانسته بودنند، بهترین امتیاز‌هارا را کسب کنند، وضعیت این تیم در شرایط خوبی قرار دارد و افراد از گذشته جودوکار بودند و  الان هم مشغول انجام فعالیت های ویژه هستند.

وی با اشاره به اسامی دعوت شده به اردوی تیم ملی اعلام کرد: لیست جودوکاران ناشنوای اصفهانی دعوت شده به تیم ملی شامل، رضا آرپناهی، حمیدرضا یزدانی‌پور، خسرو بختیاروند، مائده میرزایی، زهرا سلیمانی و نرگس قیصری است.

دبیر هیات جودو استان اصفهان تصریح کرد: سرپرستان تیم جودو ناشنوایان امیر موسایی  و  زهرا نوذری  هستند که بهترین مربیان جودوی اصفهان بوده‌ و امیدواریم همچون زمان های قدیم که جودوکاران نابینای استان توانسته بودند قهرمانی آسیا، جهان و پارالمپیک را کسب کنند، این‌بار هم نتیجه مطلوبی بدست بیاوریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد