صفحه اصلی » اجتماعی » از آمار کرونای شهرستان برخوار تا درخواست رئیس شبکه بهداشت از خبرنگاران+ فیلم

در نشست خبری رئیس و معاون شبکه بهداشت شهرستان مطرح شد؛

از آمار کرونای شهرستان برخوار تا درخواست رئیس شبکه بهداشت از خبرنگاران+ فیلم

در نشست خبری رئیس و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوار آمار کرونای شهرستان از ابتدا تا کنون و موارد دیگری مطرح شد که در این خبر می خوانید.

تاریخ انتشار: ۱۳:۲۹ - شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ نشست خبری معاون بهداشتی و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوار با اهالی رسانه و خبرنگاران برگزار شد.

سید علی طاووسی، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوار در این نشست با اشاره به اقدامات انجام شده از زمان شیوع کووید۱۹ در شهرستان عنوان کرد: از جمله اقدامات اولیه ی انجام شده، آگاه سازی جامعه بوده و اطلاع رسانی بوده است.

سید علی طاووسی این را هم گفت که طرح غربالگری شهید سلیمانی تا کنون موثر بوده است.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت شهرستان با اشاره به تجهیز مرکز سلامت شهرک سیمرغ برای بیماریابی افزود: در این مرکز دو نوع تست پی سی آر (PCR) و رَپید به صورت رایگان گرفته می شود.

وی قرمز نشدن وضعیت کرونایی شهرستان در پیک چهارم کرونا را نشانه ای از همدلی و اتحاد مردم شهرستان در رعایت شیوه نامه های بهداشتی دانست و گفت: زمانی که همه شهرها در پیک چهارم وضعیت قرمز را داشتند شهرستان برخوار با همیاری مردم به آن مرحله نرسید.

سید علی طاووسی همچنین در رابطه با واکسیناسیون کرونا در شهرستان گفت: از اسفند ماه سال ۱۳۹۹ واکسیناسیون گروه های هدف در شهرستان برخوار آغاز شده است و تا کنون حدود ۳۳۰۰ دوز نوبت اول واکسن تزریق شده است.

آمار کرونا شهرستان برخوار تا کنون، هشدار و درخواست رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جزئیات بیشتر را از در گزارش خبرنگار ندای برخوار مشاهده کنید:

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد