صفحه اصلی » اجتماعی » اهدا یک واحد مسکونی به خانواده معلم زیان دیده به همت قرارگاه جهادی معلمان استان اصفهان

اهدا یک واحد مسکونی به خانواده معلم زیان دیده به همت قرارگاه جهادی معلمان استان اصفهان

 با پی گیری قرارگاه جهادی معلمان استان اصفهان و توسط خَیّر اصفهانی یک واحد مسکونی به خانواده معلم زیان دیده اهدا می شود.

تاریخ انتشار: ۰۰:۱۴ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۴

مسئول قرار گاه جهادی معلمان استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز، از اهدای یک واحد مسکونی به خانواده مرحوم کیان پور که در اثر کلاهبرداری صورت گرفته از وی، دچار زیان شده بود خبر داد و اظهار کرد: با توجه به حادثه ای که هفته گذشته برای یکی از همکاران فرهنگی اتفاق افتاد و از طرفی حکم تخلیه منزل برای تاریخ 13 تیرماه صادر شده بود، همسر و دو فرزند دختر خردسال این مرحوم هیچ سرپناه و کمکی نداشتند.

وی افزود: قرارگاه جهادی معلمان استان در این ارتباط با یکی از خیران اصفهانی رایزنی نموده و بنا شد توسط این خَیر عزیز یک واحد مسکونی جهت اسکان به این خانواده حادثه دیده درنظر گرفته شده و ضمن قطعیت و نهایی شدن مراحل موضوع ، امروز کلید واحد مسکونی به همسر متوفی تحویل داده تا نقل مکان صورت پذیرد.

مسئول قرارگاه جهادی معلمان هدف از این کار خیر و خداپسندانه را لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب در کمک مومنانه به هموطنان و دستگیری از نیازمندان عنوان کرد و افزود: اهدای این واحد مسکونی صبح امروز در واحد حقوقی آموزش و پرورش نیز ثبت شد.

وی درخصوص شرح حادثه ناگوار مقابل دادگستری اصفهان ابراز داشت : این مرحوم دو سال قبل یک واحد مسکونی نیمه ساز را از شخصی با مبایعه نامه عادی خریداری می کند و با دوندگی و زحمت بسیار با کمک وام و تسهیلات بانکی منزل را تا حدودی تکمیل و به همراه همسر و دو فرزند خردسالش در آن ساکن می شوند.

وی افزود: پس از دو سال شخصی مراجعه و ادعای مالکیت واحد مسکونی مذکور را مطرح نموده که ظاهرا قولنامه ی فرد مذکور به تاریخ قبل از قولنامه مرحوم کیان پور تنظیم و از این حیث به مراجع قضایی مراجعه و طرح شکایت می کند.

مسئول قرارگاه جهادی معلمان افزود: مراسمی از سوی همکاران فرهنگی امروز بعدازظهر در مدرسه نجفی 2 ناحیه 5 در چهار راه رزمندگان برگزار می شودو خانه تحویل این خانواده می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد