صفحه اصلی » سیاسی » حمایت از گروهک تروریستی منافقین نمونه حقوق بشر آمریکایی +لیستی از جنایات منافقین

حمایت از گروهک تروریستی منافقین نمونه حقوق بشر آمریکایی +لیستی از جنایات منافقین

سازمان منافقین با ترور نخبگان کشور همچون آیت الله بهشتی تا کشتار مردم عادی در شهرهای مختلف کشور و همراهی صدام در جنگ با ایران و هزاران جنایت دیگر علیه کشور یکی از کثیف ترین و خونخوارترین گروهک‌های دنیا هستند و جالب این که همین گروه مورد حمایت و پشتیبانی آمریکایی است که دم از حقوق بشر می‌زند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۸ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ ششم تا دوازدهم تیرماه به عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است. آمریکایی که دیگر امروز خیلی بیشتر از چند سال پیش و بیشتر از یک دهه قبل شناخته شده است و دست کم در ایران دیگر کمتر کسی دروغی به بزرگی «حقوق بشر» را از آمریکا خواهد پذیرفت.

برای روشن‌تر شدن موضوع در مورد آن چه آمریکا از آن به عنوان حقوق بشر یاد می‌کند، می‌توان حکومت مورد علاقه این شیطان بزرگ برای ایران یعنی سازمان منافقین را بررسی کرد. سازمان مجاهدین خلق که انسان با ذکر نامش یاد خون می‌افتد، یاد ریختن خون بیگناه بر زمین.

ایالات متحده آمریکا از ابتدای شکل گیری این گروه با نام سازمان مجاهدین خلق آن را تحت حمایت قرار داد و در ظاهر و باطن از آن پشتیبانی کرد. آمریکا در طول چهار دهه بعد از انقلاب اسلامی ایران از این سازمان تروریستی دفاع کرده و تلاش کرده نیازهای آن را تأمین کند. اما ببینیم این سازمان چه کارنامه و عملکردی دارد!؟

از زمان شاه به غیر از امام خمینی -رحمة الله علیه- و طرفداران ایشان که بیشترین تعداد انقلابیون و عمده جمعیت کشور را تشیل می‌دادند، گروه‌ها و افراد مختلف دیگری نیز علیه رژیم مبارزه می‌کردند که البته خیلی آبشان با حزب اللهی‌ها در یک جوی نمی‌رفت در عین حال که برخی از این گروه‌ها با بنیه مذهبی و تفاسیر قرآنی پا به عرصه مبارزات سیاسی گذاشته بودند مانند گروهک فرقان که بعدها دست به ترور شهید مرتضی مطهری زدند و یا همین گروه مجاهدین خلق که سرکرده و نیروهای ردیف اول این سازمان از قبل از انقلاب فعالان سیاسی کشور بودند.

بعد از انقلاب این گروه تلاش بسیاری کردند تا مسئولیت‌های کشور را در دست گرفته و از طرفی در بین مردم نیز جایگاهی کسب کنند.

علیرضا رحیمی، از پیشگامان انقلاب و دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان در سال‌های ابتدایی انقلاب، در گفتگو با صاحب نیوز در این رابطه گفت: ابتدای انقلاب گروه‌های مختلف چپ مانند حزب توده، مجاهدین خلق و غیره به طور علنی در سطح شهرها و به ویژه در دانشگاه‌ها به تبلیغ ایدئولوژی خود و تلاش برای عضوگیری گروهشان می‌پرداختند.

این گروه‌ها در بورد دانشگاه‌ها آگهی‌ها و اطلاعیه‌های خود را آزادانه نصب می‌کردند و بدون محدودیتی در محیط دانشگاه، سخنرانی و تجمع برگزار می‌کردند.

مجاهدین خلق نتوانستند موفقیت چندانی در رسیدن به اهداف خود کسب کنند لذا با عزل بنی صدر خیانتکار، با صدور اطلاعیه‌ای برای کسب قدرت تصمیم به مبارزه مسلحانه با جمهوری اسلامی گرفتند و از آن پس جنایات عظیم این گروه در حق مردم ایران و علیه انسانیت رقم خورد.

*از ترور نخبگان کشور تا بمب‌گذاری‌های کور

شاید یکی از مهمترین جنایات منافقین بمبگذاری در دفتر حزب جمهوری اسلامی و به شهادت رساندن آیت الله دکتر سیدمحمد بهشتی و 72 تن از همراهان ایشان که بعضاً از مسئولان کشور نیز بودند، بود. دکتر بهشتی یکی از نخبگان و متفکرین کشور بود که با روشنگری‌ها و بیان محکم استدلالات منطقی نقش بسزایی در تحکیم پایه‌های انقلاب و حکومت جمهوری اسلامی ایفا کرده بود لذا خار چشم منافقین بود.

هر چه منافقین در مسیر پیشبرد اهداف خود شکست خوردند اما در راه جنایت علیه کشور و اسلام موفق عمل کردند و ترور دکتر بهشتی یکی از این موفقیت‌ها بود که با ترور نخبگان دیگر کشور ادامه پیدا کرد. شهدای این ترورها از مسئولان کشور تا حتی بازاریان معمولی که پیرو مکتب اسلام ناب محمدی بودند.

اما این، همه رذالت این گروهک تروریستی نبود بلکه آنان اقدام به بمب گذاری‌های کور در شهرهای مختلف کشور کرده و برای برهم زدن امنیت کشور، انسان‌های بیگناهی را بدون دانستن نام و نشان آن‌ها به شهادت می‌رساندند.

گاه برای بدنام کردن نیروهای انقلابی پست ایست و بازرسی با جعل لباس کمیته در سطح شهر برقرار می‌کردند و در دم عده‌ای را در همین پست‌ها به شهادت می‌رساندند.

علی قاسمی، قائم مقام مؤسسه راهبردی دیدبان، در این رابطه تعداد شهدای ترور توسط منافقین در کشور را 12 هزار نفر بیان می‌کند که اوج رذالت و دور شدن اعضای این فرقه انحرافی از اسلام و انسانیت را نشان می‌دهد و طبیعی است که آمریکا این شیطان بزرگ آن‌ها را مورد حمایت قرار داده و طرفدار به حکومت رسیدن این‌ها باشد.

فهرست مستند جنایات منافقین همچون ترور مردم عادی در گیلان، همدان، مازندران، قم و غیره در منابع معتبر کشور از جمله در مرکز اسناد انقلاب اسلامی موجود بوده و امکان دسترسی همگان به آن میسر است.

*بمب گذاری در حرم رضوی

به گزارش مرکز اسناد انقلاب اسلامی حرم مطهر امام رضا -علیه السّلام= در تاریخ 30 خرداد 1373 مصادف با عاشورای حسینی شاهد یکی دیگر از جنایات گروهک تروریستی منافقین بود که به خاک و خون کشیده شدن جمعی از زوار امام هشتم انجامید. در این تاریخ، حوالی ساعت ۱۴ و ۲۶ دقیقه بمبی که توسط منافقین تا نزدیکی ضریح مطهر حمل شده بود، منفجر شد که به شهادت 26 نفر و مجروح شدن 300 نفر از زائران بی­گناه منجر شد.

بر اثر شدت انفجار که طبق نظر کارشناسان مربوطه به انفجار ۱۰ پوند ماده منفجره تی. ان. تی بود، اعضای بدن تعدادی از زائران همچون سر، دست، پا و انگشت جدا شده و سطح بیشتر رواق‌ها همچون رواق دارالحفاظ، دارالسعاده و نیز گنبد الله وردیخان، گنبد حاتم خانی و بخش وسیعی از دیوار‌ها را پوشانده بود.

متعاقب این عملیات تروریستی روزنامه ‌امریکایی ‌هرالد‌تریبون با اختصاص‌ تیتر بزرگی‌ به‌ تشریح ‌عملیات ‌تروریستی ‌منافقین ‌در ایران‌ پرداخت و نوشت: پس‌ از پایان‌جنگ ‌هشت ‌ساله ‌ایران ‌و عراق ‌این ‌حادثه‌ یکی ‌از فجیع‌ترین ‌عملیات‌های ‌تروریستی ‌در داخل‌ ایران ‌است‌.

روزنامه ‌گاردین با درج ‌خبر انفجار بمب ‌در حرم ‌حضرت‌ امام‌رضا (ع‌) نوشت: این‌فاجعه‌ در مقایسه ‌با قتل‌عام‌ نمازگزاران ‌مسجد الخلیل ‌در اسرائیل ‌و حادثه ‌انفجار بمب ‌در یک ‌کلیسا در لبنان ‌به ­قدری ‌تکان‌دهنده ‌است‌ که ‌بسیار بعید به‌نظر می‌رسد عاملین‌ این ‌جنایت ‌مسئولیت ‌آن ‌را بپذیرند.

*حمایت از صدام

در حالی که کشور یک سال و نیم بعد از وقوع انقلاب درگیر جنگ با صدام شده بود و این دیکتاتور خبیث قصد تصرف کامل ایران و از بین بردن نام ایران را داشت، منافقین در صف دشمن قرار گرفته و از هیچ کمکی به رژیم بعثی دریغ نکردند.

چه این که در شرایطی که رزمندگان اسلام در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل در مرزها با دشمن عراقی می‌جنگیدند، منافقین با آشوب به پا کردن درون شهرهای کشور از پشت به ملت ایران خنجر زدند و چه این که نیروهای خود را به کمک ارتش صدام فرستاده و تلاش کردند در مسیر شکست ایران این چهره منفور خونخوار را در جنایات خود همراهی کنند، جنایاتی نظیر بمباران شهرهای ایران، بمباران شیمیایی شهرهای مرزی دو کشور و غیره.

منافقین پاداش این خوش خدمتی خود را با امان دادنشان در پادگان اشرف دریافت کردند و تا پایان دوران حکومت رژیم بعث عراق با حمله آمریکایی‌ها به این کشور نیز در آنجا ماندند و حتی بعد از تسلط آمریکا در عراق نیز جایگاه ایشان تغییری نکرد و باز هم تحت حمایت آمریکا در پادگان اشرف استقرار داشتند. چرا که منافقین یکی از قرص‌ترین دشمنان مردم ایران و دقیقاً همان چیزی بودند که آمریکا می‌خواست.

*جنایات در پادگان اشرف

جنایات منافقین تنها به کشتار مردم ایران محدود نمی‌شود و در درون این سازمان بسته نیز جنایات بسیار فجیعی رخ داده است که جداشدگان از این سازمان و فراریان از اردوگاه اشرف آن را افشا کرده‌اند.

از جنایات مسعود و مریم رجوی علیه انسانیت و گرفتن حق دیدار با خانواده و اطلاع از اوضاع جهان از اعضای این گروه تا تجاوز به زنان.

تفسیر خودرأی رجوی از اسلام در ابتدا از وی یک مسلمان منحرف ساخت ولی این انحراف رفته رفته ادامه پیدا کرد تا جایی که تبدیل به یک حیوان لامذهب شد. دستش به خون هزاران نفر از کودک و جوان و زن و مرد این مملکت آلوده گشت و سر در آخور دشمنان این ملت برد. همه این رذالت‌ها در حالی رخ داد که با حمایت کامل آمریکا همراه بود و این کشور مدعی حقوق بشر هیچ گاه نه تنها علیه این جنایات اعتراضی نکرد بلکه بارها به عناوین مختلف از این گروهک تروریستی حمایت و پشتیبانی کرد.

همه این مطالب تنها بخشی از دشمنی منافقین با ملت ایران بود و آخرین جنایت منافقین در ماه اخیر حمله به ایرانیان خارج از کشور بود که قصد داشتند با حضور در کنسولگری‌های ایران در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده و به کاندیدای مورد نظر خود رأی دهند.

منافقین با حمله به رأی دهندگان آنان را مورد ضرب و شتم قرار داده و حتی در برخی نقاط جلو رأی دادن ایشان را نیز گرفتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × پنج =