صفحه اصلی » اجتماعی » خاموشی های بدون برنامه‌ریزی شرکت برق اصفهان برای مشترکین

خاموشی های بدون برنامه‌ریزی شرکت برق اصفهان برای مشترکین

معاون هماهنگی شرکت برق منطقه‌ای استان اصفهان، گفت: خاموشی های اخیر برای مردم استان اصفهان و شهرستان‌ها بدون برنامه ریزی بوده و ناشی از کمبود تولید برق آبی در سطح کشور است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۷ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۴

سید محمدرضا نوحی در گفت و گو با صاحب نیوز، اظهار کرد: تولید برق ما ۳۸۴۳ مگاوات بوده و مصرفمان ۵۲۹۰ مگاوات، همچنین ما از شبکه سراسری  ۱۴۴۷ مگاوات وارد شبکه استان اصفهان کردیم و مصرفمان اخیرا به شدت بالا رفته است.

معاون هماهنگی شرکت برق منطقه‌ای استان اصفهان افروز: خاموشی های اخیر برای مردم استان اصفهان و شهرستان‌ها بدون برنامه ریزی بوده و ناشی از کمبود تولید برق آبی در سطح کشور است و به صورت اتوماتیک توسط رله‌های‌ فرکانسی خاموشی‌های موقت اتفاق افتاده است تا از فروپاشی شبکه برق کشور جلوگیری به عمل بیاید.

وی ابراز کرد: این خاموشی‌ها فقط مختص به استان اصفهان نبوده است در کل کشور این خاموشی ها تقسیم شده، همچنین ضمن تشکر از مردم شهرستان ها و استان اصفهان در خصوص صرفه جویی های به عمل آمده، اما  با توجه به افزایش دما در روزهای آینده درخواست صرفه جویی و همکاری با آن‌ها را داریم تا بتوانیم از میزان خاموشی ها جلوگیری بکنیم.

معاون هماهنگی شرکت برق منطقه‌ای استان اصفهان، تصریح کرد: برنامه مدیریت ما برای صنایع طبق توافقی که با شرکت‌های توزیع شهرستان و استان‌ها انجام گرفته، صورت می‌گیرد و با توجه به سقف اعلام شده توسط شرکت توانیر برای هر استان جهت پایداری برق کشور  به علت کمبود تولید برق آبی ها در کشور برنامه خاموشی ها برای مشترکین خانگی در نظر گرفته شده، که در سایت‌های شرکت توزیع برق شهرستان ها و استان اصفهان موجود است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد