صفحه اصلی » اقتصادی » امکان صدور بارنامه برای شرکت‌های حمل و نقل استان اصفهان از مبدا بندر امام فراهم شد

امکان صدور بارنامه برای شرکت‌های حمل و نقل استان اصفهان از مبدا بندر امام فراهم شد

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: به منظور افزایش انگیزه برای تسریع در حمل نهاده‌های دامی تا اطلاع ثانوی امکان صدور بارنامه برای شرکت‌های حمل و نقل استان اصفهان از مبدا بندر امام فراهم شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۴ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حمدعلی صلواتی اظهار کرد: این امکان برای کلیه شرکت های حمل ونقل به استثنای شرکت‌های حمل و نقل فعال در بخش سیمان، نفتی، ترافیکی و فوق سنگین از مبداء بندر امام خمینی (ره) به تمام نقاط کشور برای کالاهای کنجاله، سویا، ذرت و جو فراهم شده است.

وی از تمامی شرکت‌های حمل و نقل کالای فعال در سطح استان دعوت کرد که با درنظر گرفتن شرایط مناسب موجود ، نسبت به جابجایی کالاهای مورد اشاره اقدام کنند.
صلواتی خاطرنشان کرد: در صورتی که مالکان ناوگان ملکی شرکت های حمل ونقل از جابجایی کالاهای اساسی و نهاده‌های دامی از مبداء بندر امام به استان اصفهان خودداری کنند، باید مراتب به اداره‌کل اعلام شده تا نسبت به قفل شماره هوشمند ناوگان در سامانه اقدام شود.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان تصریح کرد: در جابجایی کالاهای اساسی و نهاده‌های دامی از مبداء بندر امام خمینی(ره)، اولویت جابجایی با کالاهای به مقصد استان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد