صفحه اصلی » اجتماعی » کوله برهای قاچاقچی تریاک در بیابان های اصفهان دستگیر شدند

کوله برهای قاچاقچی تریاک در بیابان های اصفهان دستگیر شدند

سرپرست معاونت عملیات فرماندهی انتظامی استان از دستگیری 4 سوداگر مرگ و کشف 101 کیلو و 500 گرم تریاک از کوله های همراه آنان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۰ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمد دالوند بیان کرد: ماموران واحد رزمی یگان تکاوری فرماندهی انتظامی استان اصفهان با رصد و کنترل هوشمندانه منطقه بیابانی اطراف یکی از محورهای مواصلاتی به 3 نفر که با کوله هایی بر پشت خود در حال تردد در این منطقه بودند مشکوک شده و بلافاصله به آنها دستور ایست دادند.

وی افزود: متهمان با مشاهده ماموران اقدام به فرار کردند که در این لحظه ماموران به تعقیب آنها پرداخته و در یک اقدام ضربتی نسبت به دستگیری آنان اقدام و در بازرسی از کوله های همراه آنان 60 کیلو تریاک را کشف کردند.

سرپرست معاونت عملیات فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: همچنین ماموران در ادامه این عملیات یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 که را در این منطقه متوقف و در بازرسی از کوله پشتی داخل خودرو 41 کیلو و 500 گرم تریاک را کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به تحویل متهمان دستگیر شده در این عملیات گفت: با توجه به اینکه راه های اصلی استان با هوشیاری و اشرافیت بالای ماموران برای قاچاقچیان و سوداگران نا امن شده به همین دلیل این افراد مواد مخدر خود را از راه های فرعی و بیابانی منتقل می کنند تا از تیر رس ماموران در امان باشند اما غافل از اینکه پلیس در تمام نقاط استان حضوری مقتدرانه دارد و اجازه جولان به آنان را نمی دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد