صفحه اصلی » اقتصادی » وضعیت سازمان تامین اجتماعی به نقطه بحرانی نزدیک شده است/ تلاش برای حل معضلات این سازمان در مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم اصفهان:

وضعیت سازمان تامین اجتماعی به نقطه بحرانی نزدیک شده است/ تلاش برای حل معضلات این سازمان در مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم اصفهان در خصوص وظایفی که در قوانین برای سازمان تامین اجتماعی عنوان شده، اظهار کرد: در طول سال‌های گذشته تکالیف زیادی بر عهده سازمان تامین اجتماعی گذاشته شده، که از توان این سازمان خارج بوده و لذا وضعیت این سازمان به نقطه بحرانی نزدیک شده است؛ از این رو در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی تلاش بر آن است، گزارشی تدوین شده و ابعاد بحران مشخص و سپس در جهت حل آن اقدام شود.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۰ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی طغیانی در در نشست بررسی مسائل فعالان اقتصادی با بیان اینکه از ابتدای امسال جلسات مستمر در راستای پیگیری  شعار سال به‌خصوص مانع زدایی از تولید با دستگاه‌های اجرایی داشته‌ایم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، مشخص شدن تکالیف نهادهای مختلف در فرآیند مانع زدایی از تولید را یکی از اهداف مهم چنین جلساتی بیان کرد.

وی در خصوص وظایفی که در قوانین برای سازمان تامین اجتماعی عنوان شده، اظهار کرد: در طول سال‌های گذشته تکالیف زیادی بر عهده سازمان تامین اجتماعی گذاشته شده، که از توان این سازمان خارج بوده و لذا وضعیت این سازمان به نقطه بحرانی نزدیک شده است؛ از این رو در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی تلاش بر آن است، گزارشی تدوین شده و ابعاد بحران مشخص  و سپس در جهت حل آن اقدام شود.

طغیانی ادامه داد: در خصوص مسائل و مشکلات تامین اجتماعی، در جلسات کارشناسی واحد امور کمیسیون های اتاق بازرگانی ، مسائل و مشکلات احصاء شده است که موارد کلیدی آن در این نشست  مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد