صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » جولان کرونا، آثار و جاذبه‌های تاریخی و گردشگری اصفهان را دوباره تعطیل کرد

جولان کرونا، آثار و جاذبه‌های تاریخی و گردشگری اصفهان را دوباره تعطیل کرد

سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از تعطیلی مجدد آثار و جاذبه‌های تاریخی و گردشگری شهرستان‌های استان اصفهان همزمان با قرمز شدن وضعیت این شهرستان‌ها و براساس مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ علی کامیابی با اشاره به تعطیلی مجدد آثار و جاذبه‌های تاریخی و گردشگری شهرستان‌های استان اصفهان، گفت: با توجه به عادی شدن نسبی وضعیت استان اصفهان از منظر شیوع بیماری کرونا، تمامی آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری تحت نظارت این اداره کل از خردادماه امسال بازگشایی شده و در تمامی این آثار، خدمات‌رسانی به گردشگران و علاقه‌مندان انجام می‌شد.

سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان افزود: متاسفانه با شیوع مجدد بیماری کرونا که به تدریج از مناطق جنوبی کشور آغاز شد، موج پنجم شیوع این بیماری به مناطق مرکزی ایران از جمله استان اصفهان نیز وارد و باعث قرمز شدن وضعیت استان شد.

وی ادامه داد: با توجه به قرمز شدن وضعیت استان، مطابق با مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا، تمامی آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری شهرستان‌های استان که در وضعیت قرمز قرار دارند، از امروز تا عادی شدن شرایط، تعطیل است.

کامیابی تصریح کرد: خدمات‌رسانی واحدهای اقامتی و پذیرایی استان نیز براساس مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشت انجام می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد