صفحه اصلی » اجتماعی » گرما در اصفهان دوباره رکورد زد/ شهر اصفهان دمای ۴۲ درجه سانتیگراد را تجربه می کند

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی اصفهان:

گرما در اصفهان دوباره رکورد زد/ شهر اصفهان دمای ۴۲ درجه سانتیگراد را تجربه می کند

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: شهر اصفهان امروز دمای ۴۲ درجه سانتیگراد و خوروبیابانک دمای ۴۸ درجه سانتیگراد بالای صفر و گرمترین روز سال را تجربه می کنند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۸ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ ابراهیم هنرمند با اشاره به استمرار جوی پایدار در سطح استان در روز‌های پیش رو، گفت: آسمان بیشتر مناطق صاف و در ساعات بعد از ظهر قسمتی ابری و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان افزود: وضعیت کیفی هوای مناطق مرکزی و صنعتی به سبب وزش باد و انتشار گرد و خاک، به ویژه در ساعات صبح غبار آلود است.

وی با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، ادامه داد: دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۴۲ درجه سانتیگراد بالای صفر و در خنک‌ترین ساعات بامداد فردا به ۲۴ درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد.

هنرمند با بیان اینکه گرمای هوا در اصفهان امروز به اوج می‌رسد، خاطرنشان کرد: دمای هوا در استان روز‌های جمعه و ابتدای هفته پیش رو بین ۲ تا پنج درجه کاهش خواهد یافت.

هنرمند اضافه کرد: خوروبیابانک امروز با دمای ۴۸ درجه سانتیگراد بالای صفر و بویین  میاندشت با دمای ۱۰ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان پیش بینی می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد