صاحب نیوز

مسعود-اسکندری-رئیس-اداره-برق-شهرستان-برخوار

رئیس اداره برق شهرستان برخوار:

فعلا در بخش خانگی برخوار قطعی برق نداریم

رئیس اداره برق شهرستان برخوار با بیان اینکه فعلا قطعی برق نداریم، گفت: به خاطر گرما معلوم نیست که چه اتفاقی می افتد و ممکن است شاهد خاموشی باشیم.

کدخبر: 1055227
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ @ ۰۹:۲۶


مسعود اسکندری، در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز؛ اظهار کرد: طبق جدول خاموشی که از روز گذشته یعنی چهارشنبه ۱۶ تیر ماه بود، باید دو مرتبه در روز قطعی برق را در بخش خانگی شاهد می بودیم اما با توجه به اینکه مقرر شده بخش صنعت به شبکه توزیع برق کمک کند و برق کمتری را مصرف کند، در بخش خانگی خاموشی نداشتیم.

رئیس اداره برق شهرستان برخوار با بیان اینکه فعلا قطعی نداریم، عنوان کرد: به خاطر گرما معلوم نیست که چه اتفاقی می افتد و ممکن است با افزایش مصرف برق شاهد قطع آن هم در بخش صنعت و هم در بخش خانگی باشیم.

وی اضافه کرد: امروز (پنجشنبه ۱۷ تیر) قطعی برق را در بخش خانگی شهرستان در صورت عدم افزایش مصرف برق و صرفه جویی شهروندان نخواهیم داشت.

اسکندری افزود: در بخش صنعتی قرار شده است که حداکثر ۱۰ درصد مصرف برق داشته باشند تا شاهد خاموشی در بخش خانگی نباشیم.

وی در پایان با اشاره به پرداخت خسارات وارد شده از قطعی برق در بخش خانگی گفت: اگر کسی با قطعی های ناگهانی و یا خارج از برنامه با خسارت به وسایل برقی منزل خود مواجه شد، طبق روالی که وجود دارد ابتدا با سامانه تلفنی ۱۲۱ تماس گرفته و بعد از آن در سایتی که به افراد اطلاع داده می شود میتوانند ثبت نام و طرح شکایت بکنند و پس از بررسی کارشناسان، بیمه خسارت شهروندان را پرداخت می کند.

انتهای پیام/