صفحه اصلی » اقتصادی » اقتصاد استان » دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان در شهرستان نایین ایجاد می‌شود

دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان در شهرستان نایین ایجاد می‌شود

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در نشستی صمیمانه با انجمن کارآفرینان نائین و مسئولان محلی شهرستان ضمن شنیدن نظرات و دغدغه‌های اعضای کارگروه از ایجاد دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان در این شهرستان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۴۳ - جمعه ۱۴۰۰/۰۴/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ مسعود گلشیرازی در نشست عصرانه کاری با انجمن کارآفرینان نائین این گردهمایی را فرصت مغتنمی برای پارلمان بخش خصوصی اصفهان دانست و اظهار کرد: نخستین سفر شهرستانی مسئولان اتاق بازرگانی اصفهان پس از شیوع بیماری کرونا به شهرستان نایین بود و تصمیم گرفتیم دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان را در این شهرستان دایر کنیم.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان، افزود: در این سفر از نزدیک شاهد بودیم جایی که سیاست‌های بالادستی درست باشد بخش خصوصی چگونه از ظرفیت‌های موجود به‌خوبی بهره مند خواهد شد و همین امر موجب اتخاذ تصمیم ایجاد شبکه سازی میان اعضای اتاق بازرگانی علی الخصوص شهرستان‌هایی که از مرکز استان فاصله دارند می شود.

ایجاد دفاتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان در خوانسار و گلپایگان

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به افتتاح دفاتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان در خوانسار و گلپایگان ابراز امیدواری کرد با ایجاد دفتر نمایندگی اتاق در نایین و چهار شهرستان دیگر استان، ضمن ارتباط موثر با فعالان اقتصادی، می توان خدمات مشترک بومی‌ سازی شده به هر منطقه ارائه داد.

این نشست صمیمی با حضور فرماندار شهرستان نایین، بخشدار مرکزی، روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صمت شهرستان نایین، مدیر شرکت شهرک های صنعتی شهرستان نایین، رییس دفتر نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای، اتاق اصناف و انجمن کارآفرینان نایین برگزار شده بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد