صفحه اصلی » ورزشی » سپاهان – صنعت نفت؛ امیدواری نویدکیا به بازی‌های هفته بیست‌ و هفتم، برای صدر نشینی

سپاهان – صنعت نفت؛ امیدواری نویدکیا به بازی‌های هفته بیست‌ و هفتم، برای صدر نشینی

بازی حساس سپاهان_ صنعت نفت آبادان در هفته بیست و هفتم، شنبه ۱۹ تیرماه در ساعت ۲۰:۴۵  دقیقه به میزبانی سپاهان برگزار می شود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۹ - شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ در هفته‌های سخت و پایانی لیگ، سپاهان در شرایطی میزبان صنعت نفت است که امیدوار هستند تا برنده این بازی شوند و پرسپولیس هم جلوی آلومینیوم امتیاز از دست بدهد تا تیم اصفهانی به صدر جدول برگردد، اکنون سپاهان با 53 امتیاز در رده دوم قرار دارد و صنعت نفت 33 امتیازی تیم دهم جدول است.

*دیگر چیزی تحت عنوان بازی راحت نداریم

محرم نویدکیا سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار کرد: هر چه به هفته‌های آخر می‌رسیم، حساسیت‌ها بیشتر می‌شود، باید در همه بازی‌ها با تمرکز بازی کنیم و در بازی های دو هفته اخیر دیدید که سخت‌ترین و سنگین ترین بازی‌های فصل‌مان شد، به همین دلیل ما دیگر چیزی به عنوان بازی راحت نداریم، می‌دانیم صنعت نفت تیم خوبی است و با تمام احترامی که برای تیم‌های خوزستانی قائل هستم، آن فوتبالی که همیشه خوزستانی‌ها ارائه می‌دادند را به نمایش می‌گذارد و این ریشه در فرهنگ‌شان دارد، البته سوءتفاهم پیش نیاید و تیم‌های دیگر با دیدگاه‌های دیگر دارند فوتبال بازی می‌کنند.

نوید کیا افزود:  صنعت نفت فرهنگ فوتبال خوزستان را حفظ کرده است و بیشتر می‌خواهد توپ در جریان بازی باشد و نمی‌خواهد به‌راحتی توپ را از دست بدهد، حس خوبی است که تیمی وجود دارد که سال‌های سال فرهنگ خودشان را حفظ کرده است، جدا از نتایج‌شان، جای تحسین دارد که این فرهنگ را دارند و امیدوارم همیشه موفق باشند.

وی با اشاره به شرایط بازیکنان تیم عنوان کرد: خوشبختانه  مصدوم و محروم نداریم و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم، در ادامه لیگ کاری به بقیه تیم‌ها نداریم و بازی به بازی تیم را رو به جلو می‌بریم و وضعیت پیچیده نیست  رقابت بین سه تیم اول است که دارند تلاش می‌کنند و به حواشی دنیای مجازی توجه نمی‌کنم و برای من مهم نیست، دلم نمی‌خواهد به حواشی فکر کنم و دوست دارم با دیدگاه خودم و همکارانم کار را پیش ببریم، از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و هیچگونه مشکلی وجود ندارد و نتایجی که تا امروز گرفتیم فوق العاده بوده است.

*امیدواریم در یک بازی جوانمردانه با امتیاز خارج شویم

سیدسیروس پورموسوی سرمربی صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: با توجه به این‌ که به هفته‌های پایانی نزدیک می‌شویم، نتایج در جدول بسیار تاثیرگذار است و از طرفی با یکی از تیم‌های خوب فوتبال ایران بازی داریم و از لحاظ انگیزشی و روحی و روانی روی روند بازیکنان ما اثرگذار است، جوانان ما مقابل تیم بزرگی می‌خواهند بازی کنند و عملکرد آنها برای آینده‌شان می‌تواند مهم باشد.

پورموسوی افزود: امیدوارم در کنار یک بازی جوانمردانه با امتیاز از بازی خارج شویم، هر چند می‌دانیم بازی سختی داریم اما بازیکنان‌مان می‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند، ما در حال حاضر حامد فلاح زاده و طالب ریکانی را به دلیل چهار اخطاره بودن در اختیار نداریم و ان‌شاءالله فرصت خوبی برای بازیکنان جوان باشد.

ترکیب احتمالی تیم سپاهان: پیام نیازمند، احسان حاج صفی، سروش رفیعی، امید نورافکن، سجاد شهباززاده، دانیال اسماعیلی فر، عزت‌الله پورقاز،  محمد کریمی، محمدرضا حسینی، محمد محبی، محمدرضا خلعتبری.
به سرمربیگری: محرم نویدکیا

ترکیب احتمالی تیم صنعت نفت آبادان: حامد فلاح‌زاده، محمود مطلق‌زاده، رضا خالقی‌فر، طالب ریکانی، محمدحسین زواری، امید حامدی‌فر، سیدفاخر تهامی، حسین ساکی، امید خالدی، مهدی حنفی و محمدرضا غبیشاوی.
به سرمربیگری: سیروس پورموسوی

تیم داوری: سیدرضا مهدوی-احد سلطانی-محمد صالح عرب آبادی-فرهاد امینی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد